Gwarancja nazwa.pl – 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Hosting w nazwa.pl jest, jak zapewnia firma, szybszy niż u konkurencji, dlatego spółka wprowadziła gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni, jeżeli strona po przeniesieniu jej na serwery nazwa.pl nie będzie działała szybciej niż u poprzedniego dostawcy hostingu.

Klienci, wybierający nazwa.pl jako swojego dostawcę usług hostingowych, doceniają przede wszystkim to, że ich strony oraz poczta działają na serwerach nazwa.pl szybciej niż u konkurencyjnych dostawców. Wszystko to dzięki nowoczesnej technologii CloudHosting, czyli hostingu danych w chmurze, nowoczesnym serwerom z procesorami działającymi z prędkością 5 Ghz oraz serwerami baz danych wykorzystującymi najszybsze na rynku dyski Optane. Nazwa.pl oferuje także magazyny danych Redis i Memcached oraz sieć dystrybucji CDN nazwa.pl z serwerami utrzymującymi kopie elementów stron WWW w wielu miejscach na świecie.

Gwarancja nazwa.pl – 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Dlaczego strony WWW na nazwa.pl działają szybciej?

Dzięki zastosowaniu szybkich procesorów 5 GHz witryny oparte o rozwiązania takie jak WordPress czy PrestaShop, generują się z maksymalną szybkością, a dodatkowo akcelerowane są za pomocą magazynów Redis i Memcached. Natomiast gdy strona WWW jest już gotowa do wysłania, to wysoką szybkość jej dostarczenia zapewnia CDN nazwa.pl, który utrzymuje statyczne elementy witryn typu obrazki, arkusze stylów CSS i pliki Java Script w lokalizacjach bliskich odwiedzającym strony WWW. CDN nazwa.pl zapewnia także, że czas wczytywania serwisów jest niezależny od lokalizacji użytkowników odwiedzających strony. Dodatkowe węzły CDN w Stanach Zjednoczonych pozytywnie wpływają również na pozycjonowanie stron w Google.

Zapewnienie najlepszych technologii na etapie przygotowania strony WWW, a następnie jej dystrybucji poprzez sieć CDN nazwa.pl, zapewnia znaczące przyspieszenie jej działania, co potwierdzają testy wykonane za pomocą popularnego testu Gtmetrix:

Gwarancja nazwa.pl – 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak sprawdzić szybkość działania strony?

Darmowych stron, które w profesjonalny sposób mierzą szybkość działania stron WWW jest wiele. Jednym z nich jest GTmetrix. Po przejściu do tego serwisu należy wpisać adres badanej witryny i kliknąć "Test your site". Żeby być pewnym miarodajności otrzymanych wyników, test należy wykonać przy domyślnych ustawieniach Gtmetrix.

Darmowe przeniesienie strony WWW do nazwa.pl w 24 godziny

Aby ułatwić przeprowadzenie testów, nazwa.pl oferuje bezpłatną usługę przeniesienia stron WWW i poczty e-mail na jej serwery przez swoich pracowników. Mogą oni dokonać takiej operacji w zaledwie 24 godziny od przekazania danych dostępowych do dotychczasowego serwera. Administratorzy nazwa.pl zapewinają również pełne wsparcie w zakresie aktywacji magazynów danych Redis i Memcached.

Zobacz także: Intel prezentuje procesory 11. generacji - Tiger Lake-H