Gwiazda 'Terminatora 3' zagra w filmie 'BloodRayne'

Kristanna Loken zagra główną rolę w produkowanym obecnie filmie 'BloodRayne', którego fabuła została oparta na popularnej grze akcji utrzymanej w konwencji horroru o tym samym tytule. Modelka, znana przede wszystkim z roli zabójczego cyborga 'T-X' - oponenta Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Terminator 3: Rise of the Machines"- wcieli się w rolę tytułowej wampirzycy.

Gwiazda 'Terminatora 3' zagra w filmie 'BloodRayne'

grafika koncepcyjna z produkcji filmu

'BloodRayne' to imię wampirzycy, w którą entuzjaści horrorów i krwawych gier akcji mogli wcielić się w stworzonej przez Majesco produkcji. Głównym zadaniem wampirzycy w grze jest znalezienie i zniszczenie grupy nazistów, którzy próbują obudzić potwornego demona. W wykonaniu krwawego zadania tytułowej Bloodrayne pomagają dwa, wysuwane z przedramienia ostrza oraz szeroki wachlarz różnych rodzajów broni palnej. Rozgrywka obfituje więc w wiele widowiskowych, lecz niezwykle brutalnych i, z racji natury bohaterki, krwawych scen.

Gwiazda 'Terminatora 3' zagra w filmie 'BloodRayne'

W rolę BloodRayne, w filmie wcieli gwiazda Terminatora 3 - Kristanna Loden.

Gwiazda 'Terminatora 3' zagra w filmie 'BloodRayne'

wampirzyca z gry BloodRayne

Gwiazda 'Terminatora 3' zagra w filmie 'BloodRayne'

Jedna z lokacji, w których będą kręcone zdjęcia do filmu

Za produkcję filmu, który powstaje na podstawie gry, wzięły się firmy Boll KG i Brightlight Picture. Reżyserem filmu jest Uwe Boll - właściciel pierwszej z nich, który ma już za sobą, pierwsze niezbyt udane próby ekranizacji gier. Stworzony przez niego film 'House of the Dead' spotkał się, bowiem z miażdżącą krytyką specjalistów z branży filmowej, a w pierwszy weekend obecności w kinach przyniósł tylko 5,6 mln dolarów wpływów.

Zobacz również:

  • Fubar – kiedy premiera w serwisie Netflix? Nadchodzi serial z Arnoldem Schwarzeneggerem!
Gwiazda 'Terminatora 3' zagra w filmie 'BloodRayne'

Kristanne Loken w Terminatorze 3

Kolejną próbą Bowla jest 'BloodRayne' - pierwsze zdjęcia będą kręcone na terenie Rumunii jeszcze w sierpniu tego roku (fotografie kilku wybranych lokalizacji w galerii). Do głównej roli wampirzycy wybrano Kristanne Loken, która zyskała popularność dzięki roli morderczego cyborga T-X, który w trzeciej odsłonie Terminatora był przeciwnikiem Arnolda Schwarzeneggera. Wcześniej grała w takich filmach jak Academy Boyz (2001), Panic (2001), a teraz ukończyła właśnie zdjęcia do filmu pt. 'Kingdom in Twilight'. W filmie Bowla, Kristanne Loden wcieli się w Bloodrayne - półczłowieka - półwampirzycę, która dla ratowania świata musi pokonać króla wampirów 'Kagana', który na jej nieszczęście jest również jej ojcem.

Gwiazda 'Terminatora 3' zagra w filmie 'BloodRayne'
Autorem scenariusza do filmu, którego fabuła nawiązuje do wydarzeń będących tematem drugiej odsłony gry 'BloodRayne' jest Guinevere Turner (autor scenariusza do filmu 'American Psycho'). 'BloodRayne 2' ukaże się w październiku tego roku, a wraz z jej premierą zadebiutuje również pierwszy komiks o przygodach ponętnej wampirzycy. Kiedy film trafi do kin, producent nie informuje.

Zapraszamy do pobrania dema pierwszej części gry i zwiastuna filmowego jej drugiej odsłony.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: