Gwiazda z Need for Speed: Carbon w filmie Uwe Bolla

Znany przez większość graczy i krytyków filmowych reżyser Uwe Boll znów zaskakuje. Niemiec właśnie poinformował, kto wystąpi w jego najnowszym filmie Far Cry. Do projektu zaangażowana została m.in. gwiazda Need for Speed: Carbon, Emmanuelle Vaugier.

Emmanuelle Vaugier

Emmanuelle Vaugier

Jednego nie można Bollowi odmówić - uporu. Mimo, że reżyser partaczy każdy film, za jaki się zabierze, to i tak jakimś cudem udaje mu się pozyskać środki oraz ludzi do kolejnej produkcji. Tak jest również w przypadku obrazu "Far Cry".

Wiadomo już, że odtwórcą głównej roli w filmie został Til Schweiger. Aktor znany m.in. z "Króla Artura" wcieli się w rolę byłego żołnierza jednostki specjalnej. Jego zadaniem będzie odnalezienie seksownej Valerie Cardinal, dziennikarki porwanej przez szalonego naukowca.

Co ciekawe, rolę Valerie powierzono Emmanuelle Vaugier. Aktorka występowała m.in. w filmach "Piła 2", "40 Dni i 40 Nocy" oraz... Grze komputerowej Need for Speed: Carbon (jako Nikki).

Budżet filmu wynosi około 25 milionów dolarów. Zdjęcia kręcone są okolicy Vancouver. Fani gry z pewnością nie mogą się doczekać...