Gwiezdne Wojny Kompletna Saga na Blu-ray - jest data premiery w Polsce!

Wiemy już ostatecznie kiedy do Polski trafi 9-dyskowa edycja kultowej sagi Lucasa. Gwiezdne Wojny na Blu-ray pojawią się w naszych sklepach już 16 września.

Gwiezdne Wojny na Blu-ray

O edycji 9-płytowej Star Wars The Complete Saga pisałem kilka dni temu, gdy podano szczegółowe informacje o tym, co zawierać będzie edycja na Zachodzie. Początkowo Gwiezdne Wojny na świecie miały pojawić się w październiku, ale potem przyspieszono premierę o miesiąc.

Dobre wiadomości dla polskich miłośników Star Wars

Dla polskich miłośników Star Wars są dwie dobre wiadomości - jedna to data premiery taka sam jak na Zachodzie (tym razem nie musimy dodatkowo czekać na polską wersję). Natomiast druga dobra wiadomość jest taka, że u nas również pojawi się także najbardziej rozbudowana 9-dyskowa edycja Blu-ray z ponad 40 godzinami dodatków, z których część nie pojawiła się w poprzednich edycjach DVD gwiezdnej sagi.

Gwiezdne Wojny na Blu-ray - odliczanie do września...

Polscy miłośnicy Gwiezdnych Wojen mogą więc szykować się na wrześniowa ucztę i już zacząć zbierać fundusze na zakup 9-dyskowej (ostatecznej?) edycji Blu-ray. Kompletna |Saga (9 płyt Blu-ray) ma kosztować 399 zł. Poszczególne trylogie można też kupić oddzielnie - każda w cenie 199 zł. Cenowo nie jest więc źle, bo w Polsce nawet mniej wartościowe edycje Blu-ray bywały droższe.

Gwiezdne Wojny - Kompletna edycja - pełna lista dodatków na Blu-ray

Źródło: Imperial