Gwiezdne Wojny na Blu-ray - darmowa aplikacja na iPada dla fanów Star Wars

Już niecały miesiąc pozostał do najbardziej oczekiwanej premiery Blu-ray tego roku. 16 września wyjdzie Gwiezdne Wojny Kompletna Saga na Blu-ray.

Gwiezdne Wojny na Blu-ray

Stary, dobry George Lucas nie byłby sobą, gdyby nie podkręcał marketingowego napięcia (a w tym jest mistrzem) przed premierą swojej słynnej kosmicznej sagi. Pojawiają się więc nowe zajawki promocyjne Gwiezdnych Wojen na Blu-ray. Niedawno mogliśmy obejrzeć nowe sceny usunięte z klasycznej trylogii Gwiezdne Wojny. A poniżej możemy obejrzeć najnowszy (trzeba przyznać, że efektowny) zwiastun edycji Star Wars na Blu-ray.

Gwiezdnowojenny prezent dla posiadaczy iPada i nie tylko

Tym razem jednak poza zwyczajowym kolejnym zwiastunem pojawiło się coś ekstra - zwłaszcza dla posiadaczy iPadów i innych urządzeń firmy Apple. Star Wars Blu-ray: Early Access App to aplikacja, która pozwala zobaczyć, jak będą wyglądać animowane menu filmów Star Wars oraz pozwoli zakosztować niektórych materiałów dodatkowych. Aplikację Star Wars Blu-ray: Early Access App możemy ściągnąć za darmo ze sklepu iTunes na wszystkie urządzenia z systemem iOS.

Zobacz również:

  • Andor – kiedy nowe odcinki? Harmonogram premier na Disney+
  • Star Wars Jedi: Ocalały - data premiery, fabuła, trailer. Wszystko, co wiemy o grze

Gwiezdne Wojny na Blu-ray - 16 września skończy się odliczanie

Wielka premiera Star Wars w Polsce już 16 września, także w Polsce. W artykule Gwiezdne Wojny Kompletna Saga na Blu-ray znajdziecie dokładną specyfikację edycji a w Gwiezdne Wojny - przyspieszona premiera na Blu-ray znajdziecie ceny, w jakich będziecie mogli zakupić kosmiczną sagę w HD.