Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana otrzyma nowe rozszerzenie

Studio CD Projekt Red, obecnie zajęte pracami nad Cyberpunk 2077, nie zapomina o swoich pozostałych produkcjach. Ogłoszono, że już 2 października gra karciana Gwint wzbogaci się o kolejny dodatek - Iron Judgment (Żelazna Wola).

Rozszerzenie Iron Judgment wprowadzi do gry blisko 80 nowych kart, w tym 21 neutralnych. Jak podkreślili twórcy, każda z sześciu dostępnych w grze frakcji otrzyma dostęp do nowych elitarnych wojowników. Dodatkowo rozgrywka zostanie wzbogacona o nowe mechaniki.

Już teraz możecie składać zamówienia przedpremierowe na Iron Judgment. W skład "Paki Przedsprzedażowej Żelaznej Woli" wchodzą: 25 beczek premium (każda zawiera 5 kart z nowego dodatku), plansza - okręt, animowany rewers talii i skórka Protektor Północy dla Radowida V. Całość wyceniono na niecałe 165 złotych.

Zobacz również:

  • Najlepsze monitory szerokokątne dla graczy i profesjonalistów

Zespół odpowiedzialny za grę, zadbał również o klimatyczny zwiastun, na którym możemy podziwiać dobrze znanego fanom serii gier Wiedźmin - Radowida V, króla Redanii.

Warto też przypomnieć, że już 29 października Gwint trafi na urządzenia mobilne z systemem iOS. Nowa wersja w niczym nie ustępować będzie wydaniu PC-towemu czy konsolowemu. Co więcej, po powiązaniu swoich postępów z kontem GOG możliwe będzie intuicyjne "przeskakiwanie" pomiędzy platformami. Wersja mobilna Gwinta na Androida wciąż jest w przygotowaniu, jednak jej data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana dostępna jest obecnie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: