Gwint: Wiedźmińska gra karciana otrzymała nowy dodatek - Kupcy Ofiru

Bez żadnych zapowiedzi studio CD Projekt RED postanowiło udostępnić graczom Gwinta zupełnie nowy dodatek - Kupcy Ofiru.

Wiele się dzieje ostatnio wokół Gwinta. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj oficjalnie zaprzestano rozwijać konsolowe wersje gry (PlayStation 4, Xbox One). Oznacza to, że wiedźmińska gra karciana jest obecnie dostępna jedynie na PC i urządzeniach mobilnych z systemem iOS. Twórcy gry wyraźnie chcą pozbyć się niesmaku jakie wywołały ostatnie decyzje i bez żadnej zapowiedzi udostępnili właśnie graczom zupełnie nowe rozszerzenie o nazwie Kupcy Ofiru.

Kupcy Ofiru zaoferują nam przede wszystkim ponad 70 nowych kart, wśród których znajdziemy elitarnych wojowników dla każdej z dostępnych frakcji, 11 kart neutralnych oraz 12 kart z zupełnie nowej kategorii - manewrów bojowych. Te ostatnie zdaniem twórców "wzbogacą rozgrywkę o dodatkową warstwę planowania". Każdy manewr bojowy da graczowi, który zaczyna partię wyjątkowe bonusy.

Zobacz również:

  • Najlepsze monitory szerokokątne dla graczy i profesjonalistów

Kolejną dużą nowością jest mechanika scenariuszy, która sprawia, że gracze otrzymują potężne bonusy za każdym razem gdy zagrają odpowiednią kartę.

Dodatek Gwint: Kupcy Ofiru jest już dostępny w grze. Twórcy przygotowali dla graczy małą niespodziankę i jeśli zalogujecie się do gry przed 16 grudnia, to otrzymacie darmową beczkę Kupców Ofiru, w której znajduje się 5 kart z dodatku, w tym co najmniej jedna rzadka lub lepsza. Dostępny jest również pakiet premierowy dodatku, w którego skład wchodzi 10 beczek Kupców Ofiru, unikalny rewers oraz skórka dowódcy potworów "upiór", jego cenę ustalono na poziomie niecałych 83 złotych.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: