Gypto's Escape - gra na poniedziałek

Dzisiejsza gra dnia wymaga od nas refleksu i logicznego myślenia. Będziemy pomagali małemu budowniczemu piramid, który został przez przypadek uwięziony w jednym z monumentalnych, starożytnych grobowców.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Greater Than Sudoku

Ball Separation

Lil Zombie

Zobacz wszystkie gry dnia!

Gypto's Escape to ciekawa gra logiczna. Sterujemy małym ludzikiem uzbrojonym w łuk. Nasz bohater został zamknięty w piramidzie, ponieważ zamiast pracować uciął sobie drzemkę w czeluściach grobowca. Na górze ekranu przesuwają się różnokolorowe klocki. Strzelając z łuku zrzucamy wybrane przez nas elementy na ziemię. Sąsiadujące ze sobą klocki tej samej barwy znikają, a my zgarniamy punkty. Oprócz cegiełek możemy również ustrzelić różnorodne bonusy lub przedmioty, które będą nam przeszkadzały.

Gypto's Escape umożliwia nam grę w trybie Story i Arcade. W pierwszym będziemy przechodzili kolejne coraz trudniejsze etapy, a w drugim możemy rozegrać krótką grę zbierając jak najwięcej punktów. Dostępny jest również tryb Basic w którym możemy nauczyć się sterowania i zasad panujących w trakcie rozgrywki. Gypto's Escape umożliwia nam zapisywanie stanu gry. Rozgrywkę możemy prowadzić w oknie lub w trybie pełnoekranowym.

Zapraszamy do pobrania Gypto's Escape


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: