HBO GO Polska. Oglądaj ulubione filmy i seriale na smartfonie

Pisaliśmy już o wielu różnych możliwościach oglądania materiałów filmowych na smartfonach z systemem Android. Można korzystać z programów do obsługi najpopularniejszych serwisów wideo w internecie, lub dedykowanych aplikacji przygotowanych specjalnie przez różne kanały telewizyjne. Jedną z takich aplikacji jest HBO GO Polska.


HBO GO Polska. Oglądaj ulubione filmy i seriale na smartfonie

HBO GO Polska, screen z aplikacji w polskiej wersji językowej. Oglądaj swoje ulubione seriale i filmy.

Filmy na smartfonie

Oglądać filmy na smartfonach można na wiele sposobów. Najprostszym z nich jest często preinstalowana na Androidzie aplikacja YouTube. Jeśli jej nie znajdziemy w menu, to warto udać się w celu instalacji do sklepu Android Market. Pisaliśmy też niedawno o aplikacji Vimeo, która służy do obsługi serwisu wideo konkurencyjnego dla YouTube’a. Materiały telewizyjne można oglądać za pośrednictwem programu TVN Player, a jeśli nie znajdziemy w nim nic odpowiedniego to możemy skorzystać z oferty telewizji HBO.

Aplikacja HBO GO Polska

Aplikacja dla posiadaczy pakietu HBO GO w polskim wydaniu. Pozwala na dostęp do wszystkich materiałów, w tym najlepszych seriali, hitów kinowych i dokumentów oraz tworzenie własnych list odtwarzania. Za pomocą tej aplikacji na smartfony zdobywa się dostęp do setek godzin filmów i seriali z oferty stacji HBO, w tym także kontrowersyjnych dokumentów i koncertów. Aplikacja jest bezpłatna, ale aby w pełni z niej korzystać, należy założyć i opłacić konto w usłudze HBO GO. Dostępna jest na systemy Google Android i Apple iOS. Dzięki aplikacji można tworzyć własne listy odtwarzania, a użytkownik sam decyduje o dacie i godzinie, kiedy ma czas i ochotę obejrzeć wybrane przez siebie materiały.

Zobacz również:

  • Recenzja: Rick i Morty. Długo i szczęśliwie - przeczytałam go przed premierą 6 sezonu i...

Pobierz aplikację

Aplikację HBO GO Polska pobierzecie pod tym linkiem ze sklepu Android Market. Wyszukując pozycji z poziomu smartfona należy zwrócić uwagę, którą wersję pobieramy - dla różnych krajów są dostępne różne aplikacje.