HBO Max – premiery i nowości lipca 2023. Co warto obejrzeć?

W wakacje warto nadrobić filmowe i serialowe zaległości, przypomnieć sobie dawno niewidziane produkcje, a także poznać kilka nowych. Przekonajcie się, co HBO Max przygotowało na dobry początek lata.

fot. HBO

Hobbit: Niezwykła podróż / Pustkowie Smauga / Bitwa Pięciu Armii

Premiera: 1 lipca

Trzyczęściowa adaptacja powieści J. R. R. Tolkiena. Hobbit Bilbo Baggins (Martin Freeman) zostaje wciągnięty w niebezpieczną wyprawę, na którą udaje się grupa krasnoludów i czarodziej Gandalf (Ian McKellen). Drużyna wyrusza z misją pokonania smoka i odbicia starożytnego królestwa.

Wyznania Frannie Langton – sezon 1.

Premiera: 2 lipca

Adaptacja powieści Sary Collins. Frannie Langton (Karla-Simone Spence) to była niewolnica, która z plantacji na Jamajce zostaje przywieziona do Londynu. Jako służąca nawiązuje romans z żoną pewnego naukowca, Marguerite (Sophie Cookson). Gdy jej pracodawcy zostają zamordowani, Frannie automatycznie staje się pierwszą podejrzaną. Czy to jednak możliwe, by dziewczyna dopuściła się takiego czynu?

Zobacz również:

  • Premiery seriali – LIPIEC 2023. Co warto oglądać w serwisach VOD?
  • HBO Max – premiery i nowości czerwca 2023. Co warto obejrzeć?

Capote

Premiera: 7 lipca

Opowieść o epizodzie z życia pisarza Trumana Capote dotyczący prac nad książką Z zimną krwią. Podczas pobytu w Holcomb Capote przygląda się procesowi w sprawie brutalnego morderstwa, popełnionego na członkach rodziny Clutterów zamieszkujących na lokalnej farmie. Rozmowy pisarza z zabójcami i przeprowadzane obserwacje stają się tworzywem jednej z najsłynniejszych amerykańskich powieści.

Terminator 3: Bunt maszyn

Premiera: 8 lipca

Nowy model Terminatora: T-X zostaje wysłany w przeszłość, by zabić Johna Connora, przyszłego przywódcę ludzkiego ruchu oporu. Do walki z groźną Terminatrix staje android T-800 (Arnold Schwarzenegger). Tymczasem nieuchronnie zbliża się bunt maszyn...

Superman i Lois – sezon 3.

Premiera: 11 lipca

Clark Kent (Tyler Hoechlin) i Lois Lane (Elizabeth Tulloch) wspólnie pracują w Smallville Gazette. Chrissy (Sofia Hasmik) stara się pogodzić przyjaźń z Lois z koniecznością ukrywania swoich sekretów. Ukochana Supermana otrzymuje nowe zadanie, które sprawia, że wpada na trop wroga mogącego zagrozić jej rodzinie.

Pełne koło – sezon 1.

Premiera: 13 lipca

Thriller HBO Max w reżyserii Stevena Soderbergha. Nowy Jork. Policja prowadzi śledztwo w sprawie próby porwania syna pewnego prawnika. Dochodzenie sprawia, że na jaw wychodzą długo skrywane sekrety, które łączą ze sobą wiele osób.

Aftersun

Premiera: 16 lipca

Calum (Paul Mescal) to młody ojciec, który stara się jak najlepiej zaopiekować swoją córką Sophie (Frankie Corio). Wspólnie wyjeżdżają na wakacje do Turcji, a podczas pobytu w kurorcie stają się sobie bliżsi niż kiedykolwiek wcześniej.

Co robimy w ukryciu – sezon 5.

Premiera: 18 lipca

Kolejna odsłona opowieści o wampirach ze Staten Island. Krwiopijcy coraz śmielej wychodzą z ukrycia i eksperymentują z ludzkimi aktywnościami. Guillermo próbuje odkryć w sobie wampirze skłonności, a Colin Robinson startuje w pewnych wyborach.

Apokawixa

Premiera: 23 lipca

Polski horror komediowy w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Zmęczeni lockdownem maturzyści, postanawiają urządzić nad morzem „melanż życia”. Ignorują wszystkie niepokojące znaki i organizują szaloną imprezę pełną alkoholu, seksu i muzyki. Sytuacja gwałtownie wymyka się spod kontroli, gdy na jaw wychodzi, że właśnie rozpoczęła się inwazja zombie.

Harley Quinn – sezon 4.

Premiera: 27 lipca

HBO Max – premiery i nowości lipca 2023. Co warto obejrzeć?

fot. HBO Max

Kolejny sezon animacji dla dorosłych autorstwa HBO Max. Harley Quinn, Poison Ivy oraz ich przyjaciele stają przed nowymi wyzwaniami, a w Gotham City jak zwykle nie brakuje spisków i złoczyńców.

Zobacz także:


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: