HBO Max – premiery i nowości maja 2023. Co warto obejrzeć?

Wraz z nowym miesiącem na HBO Max pojawią się premierowe filmy i seriale, a my postanowiliśmy wybrać dla Was najciekawsze produkcje. Sprawdźcie, których majowych nowości nie warto przegapić.

fot. Hulu

Hydraulicy z Białego Domu

Premiera: 2 maja

Miniserial HBO Max opowiadający o kulisach afery Watergate. Rok 1971. Dwaj byli agenci E. Howard Hunt (Woody Harrelson) i G. Gordon Liddy (Justin Theroux) zostają zatrudnieni do zbadania tajemniczego wycieku papierów z Pentagonu. Rozwijająca się kariera obu mężczyzn doprowadza ich do Komitetu Reelekcyjnego Prezydenta, który snuje specyficzne plany zdyskredytowania swoich przeciwników politycznych...

Wonder Woman

Premiera: 8 maja

Diana (Gal Gadot) jest księżniczką Amazonek, żyjących na odseparowanej od świata wyspie. Gdy na Themyscirze rozbija się pilot i przekazuje mieszkankom wieści o straszliwej wojnie, Diana postanawia użyć wszystkich swoich zdolności, by ją zakończyć. Wojowniczka opuszcza wyspę i wyrusza z odpowiedzialną misją.

Zobacz również:

Bodies Bodies Bodies

Premiera: 12 maja

Komediowy slasher bawiący się regułami gatunku i satyra na Generation Z w jednym. Bee (Maria Bakalova) to introwertyczka i outsiderka, która wraz ze swoją przebojową dziewczyną Sophie (Amandla Stenberg) przyjeżdża na weekend do luksusowej rezydencji znajomych. Nie dość, że przyjaciele Sophie okazują się skonfliktowani i niezbyt sympatyczni, to w dodatku w domu zaczyna grasować zabójca...

Fantastyczny Pan Lis

Premiera: 12 maja

Animacja poklatkowa Wesa Andersona. Pan Lis wraz z żoną, synkiem i kuzynem wiedzie szczęśliwe życie na wsi. W Panu Lisie odzywają się jednak złodziejskie skłonności sprzed lat i wraz ze swoją szajką próbuje okraść lokalnych farmerów. Ci poprzysięgają zwierzakom zemstę.

Wielka – sezon 3

Premiera na HBO Max: 13 maja

Trzecia odsłona walki o władzę między Katarzyną (Elle Fanning) a Piotrem (Nicholas Hoult). Caryca na razie pozostaje górą w tym konflikcie i stara się wprowadzić w życie swój plan zmodernizowania Rosji. Jednocześnie próbuje zbudować relację ze swoim synem i mężem, który jest coraz bardziej znudzony odstawieniem na boczny tor.

Spy/Master – sezon 1

Premiera na HBO Max: 19 maja

Zimna Wojna. Victor Godeanu (Alec Secăreanu) to prawa ręka rumuńskiego dyktatora Nicolae Ceaușescu... i jednocześnie tajny agent KGB. Gdy zwiększa się ryzyko zdemaskowania, Victor za wszelką cenę musi przedostać się do Niemiec, a stamtąd do USA. W trudnej wyprawie pomaga mu agentka Stasi (Svenja Jung) oraz agent CIA (Parker Sawyers).

Shazam! Gniew bogów

Premiera: 23 maja

Billy Batson (Asher Angel) aka Shazam (Zachary Levi) powraca, by znów stawić czoła niezwykłym przeciwnikom. Tym razem chłopiec i jego przyjaciele stają oko w oko z trzeba rozzłoszczonymi córkami Zeusa: Hesperą (Helen Mirren), Kalypso (Lucy Liu) i Antheą (Rachel Zegler).

Mayans M.C. – sezon 5.

Premiera na HBO Max: 24 maja

Ezekiel "EZ" Reyes (JD Pardo) musi za wszelką cenę sprostać zadaniu lidera grupy Mayans M.C. Wyzwanie jest tym większe, że zbliża się krwawa rozprawa z Synami Anarchii. Skonfliktowane są jednak nie tylko motocyklowe gangi – EZ coraz bardziej oddala się od swojego brata Angela (Clayton Cardenas), dla którego najważniejsza staje się rodzina.

Zobacz także: Netflix – premiery i nowości maja 2023. Co jeszcze nas czeka?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: