HBO Max w Polsce. Czego możemy się spodziewać?

Kiedy HBO Max pojawi się w Polsce i czego możemy spodziewać się w momencie debiutu?

Fot. HBO

Dziś odbyło się wirtualne wydarzenie, podczas którego HBO zaprezentowało swoje plany dotyczące platformy HBO Max oraz planów udostępnienia jej szerszemu gronu odbiorców.

Dowiedzieliśmy się, że w 2022 roku platforma ta pojawi się w czternastu krajach Europy: Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Węgrach, Mołdawii, Czarnogórze, Macedonii Północnej, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Portugalii oraz, co najważniejsze także w Polsce. Już 26 października trafi zostanie ona uruchomiona w Hiszpanii, Andorze oraz krajach skandynawskich.

Zobacz również:

  • Kevin sam w domu - gdzie obejrzeć online?
  • "Matrix Zmartwychwstania": zobacz nowy zwiastun!
  • Studio Paramount zapowiada serial w świecie "Halo"!
HBO Max w Polsce. Czego możemy się spodziewać?

Fot. HBO

Wciąż nie wiemy kiedy konkretnie to nastąpi, jednak z pewnością będziemy mogli cieszyć się produkcjami dostępnymi w ramach abonamentu HBO Max w przyszłym roku. Warto pamiętać, że będziemy mogli oglądać filmy i seriale Warner Bros., DC, Cartoon Network oraz oryginalne dzieła HBO. Wiemy też, że filmy Warner Bros., które swoją pierwotną premierę będą miały w kinach, trafią do HBO Max dokładnie 45 dni później.

Jakie inne nowości czekają przyszłych abonentów? HBO ujawniło, że umożliwi użytkownikom personalizację oraz edycję profilu. Platforma zapewni nam także możliwość wprowadzenia blokady rodzicielskiej, dzięki której dzieci nie będą miały dostępu do nieodpowiednich dla nich treści. Będziemy oczywiście mieli dostęp do wszystkich największych produkcji studiów wchodzących w skład Warner Media. Obejrzymy więc wszystkie filmy z serii Harry Potter, Fantastyczne zwierzęta, Batman, Władca Pierścieni, Gra o Tron oraz wiele innych.

Także dziś HBO zaprezentowało kolejny zwiastun serialu Ród Smoka, który będzie prequelem Gry o Tron. W momencie premiery w 2022 roku będzie on dostępny dla abonentów HBO Max.