HBO Max w końcu pojawi się w Polsce! Zobacz kiedy!

Amerykańska platforma w końcu pojawi się w Polsce! Zobaczcie kiedy planowane jest uruchomienie HBO Max w naszym kraju.

Fot. HBO

Polscy fani produkcji HBO długo musieli czekać na tę informację. Gigant streamingowy przez dłuższy czas odkładał uruchomienie tej platformy w naszym kraju. W końcu wiemy, że pojawienie się HBO Max w Polsce planowane jest na 2022 rok.

Na szczęście nasze oczekiwanie dobiegło końca. Oczekiwanie na wiadomości, oczywiście. Dzisiaj amerykańska platforma opublikowała zwiastun nadchodzących zmian dla polskich klientów:

Czym jest HBO Max? Jest to platforma streamingowa, która zaoferuje użytkownikom najwyższej jakości rozrywkę, w tym – po raz pierwszy w Europie w ramach jednego serwisu – produkcje, za które odpowiadają marki należące do WarnerMedia, takie jak Warner Bros., HBO, DC, czy Cartoon Network. Wśród nich znajdą się też nagradzane produkcje Max Originals.

Zobacz również:

  • HBO GO - Premiery i nowości września 2021. Co warto zobaczyć?
  • Zwiastun 4 części Matrixa - tego fani się nie spodziewali
  • Filmy i seriale usuwane z HBO GO w tym tygodniu [20.09-26.09]

Na więcej informacji na ten temat, takich jak dokładna data uruchomienia usługi w Polsce, przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać. HBO poinformowało także, że w październiku będzie miało miejsce specjalne wydarzenie, które przybliży ofertę HBO Max publiczności w Europie. Wtedy otrzymamy solidną porcję informacji dotyczących serwisu, jego oferty, funkcjonalności oraz cen.

Dla polskich fanów oznacza to także spory skok jakościowy. Z dotychczas dostępnej w ramach HBO GO rozdzielczości 720p przejdziemy od razu na 4K, którym charakteryzuje się większy brat dostępnej obecnie w Polsce platformy.

HBO Max zadebiutowało w Ameryce Północnej w maju 2020 roku. Od tamtej chwili HBO sukcesywnie, acz powoli, udostępniało ją w kolejnych regionach świata, takich jak Skandynawia, czy Ameryka Łacińska. Polskę konsekwetnie w tych planach pomijano. Aż do teraz.

W krótszym zwiastunie, który pojawił się na Youtube możemy zobaczyć przegląd największych oryginalnych produkcji HBO oraz zaprzyjaźnionych wytwórni, jak WarnerBros.

Zobacz także: HBO GO - Najciekawsze premiery tygodnia [06.09-12.09]