HOMM V - Nekromanci w akcji!

Firma UbiSoft udostępniła kolejny pakiet zrzutów ekranowych z najnowszej, piątej już odsłony kultowej serii "Heroes of Might&Magic". Tym razem, screenshoty przedstawiają armie nekromantów w walce! Zapraszamy do galerii!

HOMM V - Nekromanci w akcji

HOMM V - Nekromanci w akcji

Grę "Heroes of Might & Magic V" tworzą programiści ze studia Nival Interactive, odpowiedzialni m.in. za powstanie takich przebojów jak "Blitzkrieg", "Silent Storm" czy "Etherlords". Jak zapowiadają autorzy , w najnowszej odsłonie gry znajdziemy większość znanych ze wcześniejszych odsłon opcji i charakterystyk bohaterów, które decydowały o grywalności i niepowtarzalnym klimacie gry. Wydawca planuje również sporo innowacji i ulepszeń - m.in. wciągające i rozległe scenariusze, bogatszy wybór ras, wysokiej jakości grafika 3D oraz nowy, rewolucyjny, system taktycznych starć.

HOMM V - Nekromanci w akcji (Duchy)

HOMM V - Nekromanci w akcji (Duchy)

Premiera gry przewidziana jest na początek 2006 roku. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia kolejnej porcji zrzutów ekranowych z gry - tym razem możemy zobaczyć, jak w akcji będą się prezentować wojska nekromantów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej - zapraszam do przeczytania zapowiedzi gry i odwiedzenia sekcji poświęconej serii "Heroes of Might & Magic".

Więcej informacji:

Sekcja "Heroes of Might & Magic"

Zapowiedź gry pt. "Heroes of Might&Magic V - nowa generacja bohaterów rusza do boju!"

Pliki do pobrania:

Heroes of Might&Magic V City Movie

Heroes of Might&Magic V Gameplay Movie

Heroes of Might&Magic V Batlle Movie

Heroes of Might & Magic V E3 2005 Trailer


Zobacz również