HONOR chce zapoczątkować nową erę fotografii smartfonami z ekranem FullView

Podczas konferencji w Hongkongu marka Honor zaprezentowałatrzy nowe technologie: tylny aparat o rozdzielczości 48 megapikseli, ekran HONOR All - View i technologię Magic Turbo.

Pierwszy na świecie, opracowany przez HONOR aparat o rozdzielczości 48 Mpix używa przetwornika obrazu Sony IMX586, a producent zapowiada tym nową erę mobilnej fotografii - taka matryca powinna zapewnić najwyższą jakość zdjęć i szczegółów, nawet przy dużym powiększeniu. Użytkownicy smartfonów HONOR z aparatami 48 Mpix wspieranymi sztuczną inteligencją i pełną mocą układu graficznego na chipsecie Kirin 980 mają uwieczniać niezapomniane chwile na zdjęciach z niespotykaną dotąd rozdzielczością, o jakości i ostrości fotografii robionych klasycznymi lustrzankami.

Wkrótce na rynek trafią również urządzenia z ekranem All-View. Jest to pierwszy na świecie wyświetlacz składający się z 18 warstw, nakładanych na siebie w niezwykle zaawansowanym technologicznie procesie. W tak skomponowanym wyświetlaczu znalazł się również aparat. Dzięki temu mamy do dyspozycji ekran zajmujący niemal 100 procent powierzchni przedniego panelu urządzenia. Ostatnią z trzech nowych technologii jest Magic Turbo, opracowana z myślą o wszystkich, którzy chcą być online w każdej chwili. Magic Turbo korzysta z całego dobrodziejstwa sztucznej inteligencji oraz technologii przetwarzania big data, aby automatycznie analizować sposób korzystania ze smartfonów i płynnie przełączać się między trybami Wi-Fi i 4G lub korzystać z obu technologii na raz, aby podnieść prędkość pobierania.

HONOR chce zapoczątkować nową erę fotografii smartfonami z ekranem FullView

George Zhao, prezes firmy HONOR, powiedział: "HONOR jest trendsetterem nieustannie przekraczającym kolejne granice innowacji i kunsztu wykonania smartfonów. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać światu przełomowe technologie zapewniające wyjątkowe wrażenia z korzystania z naszych urządzeń”. Podczas konferencji otwarto również wystawę „Artology” z instalacją autorstwa czołowej malezyjskiej artystki Red Hong Yi, złożoną z 2000 szklanych plecków smartfonów HONOR. Warto również dodać, że niedawno zmieniło się też logo marki – litery w gradientowych, mieniących się barwach mają symbolizować nieustanny rozwój i niepowtarzalny, atrakcyjny design urządzeń.