HP Officejet d - wszystko w jednym

Hewlett-Packard wzbogacił swoją ofertę produktów typu "all-in-one" o kilka nowych rozwiązań łączących w sobie funkcje drukarki, faksu, skanera i kopiarki.

"Nowa seria urządzeń HP Officejet d oferuje wysokiej jakości wydruki, proste mechanizmy współpracy w sieci i przeznaczona jest dla profesjonalistów pracujących w domu lub małych firmach, którzy pragną kontrolować koszty eksploatacji urządzeń i zależy im na oszczędności miejsca", twierdzą przedstawiciele HP. Seria HP Officejet d to rozwiązania typu "all in-one" (wszystko w jednym) wyposażone w inteligentny system drukowania zapewniający wydruk 19 czarno-białych i 16 kolorowych stron na minutę.

Urządzenia gwarantują kolorowe wydruki o fotograficznej jakości w rozdzielczości 2400 dpi oraz tekstu w 1200 x 600 dpi. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w slot na karty pamięci flash oraz opcję Photo Proof Sheet, która pozwala drukować cyfrowe fotografie bez konieczności korzystania z komputera. Urządzenia HP Officejet d wyposażone zostały w faksmodemy 33,6 kbps, funkcja skanera pozwala na uzyskanie obrazów w rozdzielczości 1200 x 4800 dpi i 48 bitowej głębii kolorów, a kopiarka jest w stanie generować do 18 czarno - białych kopii na minutę i 16 odbitek kolorowych.

Zobacz również:

  • Lidl: wyprzedaż produktów - co warto kupić taniej? [31.03.2023]
  • Recenzja: Epson EcoTank L8180
  • Najlepsze skanery do zastosowań biznesowych - przegląd 2022

Rodzina HP Officejet d składa się z następujących modeli:

- Officejet d135/xi - Drukarka/faks/skaner/kopiarka. Urządzenie umożliwia skanowanie dokumentów o formacie A4 i jest wyposażone w opcje sieciowe. Cena: 2349 zł.

- HP Officejet d125xi - Drukarka/skaner/kopiarka i akcesoria zwiększające produktywność — dodatkowy moduł druku dwustronnego, dodatkowy podajnik na 250 arkuszy zwykłego papieru oraz prosty adapter HP, umożliwiający podłączenie do sieci przez kabel równoległy. Cena: 2349 zł.

- HP Officejet d145 - Drukarka/faks/skaner/kopiarka z czytnikami kart pamięci i dodatkowym modułem druku dwustronnego. Cena: 2699 zł.

- HP Officejet d155xi - Drukarka/faks/skaner/kopiarka z czytnikami kart pamięci, dodatkowym modułem druku dwustronnego, dodatkowym podajnikiem na 250 arkuszy zwykłego papieru oraz serwerem wydruków/łączem internetowym HP Jetdirect 200M, ułatwiającym łączność sieciową. Cena: 3399 zł.

Więcej informacji:

http://www.hp.com.pl