HP TouchSmart 22" HD IQ522pl - dotykowy komputer przyszłości

Firma HP zaprezentowała nowy komputer z serii TouchSmart. Jak zapowiada producent, jest to całkowita rewolucja na rynku maszyn stacjonarnych w Polsce, bowiem zastosowane w nim nowoczesne rozwiązania pozwalają na korzystanie z oprogramowania, multimediów oraz Internetu zdecydowanie łatwiej i szybciej niż dotychczas. Co ciekawe, HP TouchSmart 22" HD IQ522pl wyposażony jest w ekran dotykowy.

HP Touchsmart to płaski komputer, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Maszyna wyposażona jest w 22 calowy ekran dotykowy (wykonany w technologii BrighView) z możliwością regulacji nachylenia (10-40 stopni). Użytkownik jednym ruchem palca może przeglądać zdjęcia, filmy, a także programy telewizyjne.

HP TouchSmart 22" HD IQ522pl - dotykowy komputer przyszłości

HP Touchsmart wyposażony jest w bezprzewodową klawiaturę, mysz, kartę sieci LAN, oraz kartę sieci bezprzewodowej, a także interfejs Bluetooth. Co więcej, maszyna wyposażona jest w procesor Intel Core 2 Duo T6400 oraz kartę graficzną z technologią HD PureVideo (umożliwiają korzystanie z zaawansowanych programów graficznych i gier w jakości HD). Dodatkowo, wbudowany, hybrydowy tuner TV zapewni możliwość odbioru programów telewizyjnych nadawanych zarówno w technologii cyfrowej jak i analogowej.

HP TouchSmart 22" HD dostępny wyłącznie w sklepach sieci Vobis i na Vobis.pl w cenie 7499 złotych.