HTC EVO 3D - trójwymiarowy demon prędkości

EVO 3D to pierwszy smartfon HTC wykorzystujący technologię 3D. Dzięki niej użytkownik może robić trójwymiarowe filmy i zdjęcia oraz odtwarzać takowe dzięki zastosowaniu autostereoskopowego ekranu.

HTC EVO 3D - trójwymiarowy demon prędkości

HTC EVO 3D - artykuł

HTC EVO 3D to wraz z LG Swift 3D jedna z najciekawszych tegorocznych smartfonowych premier. Obydwa modele są warte uwagi przez zastosowanie technologii 3D w dwóch odsłonach. Po pierwsze umożliwiają one nagrywanie i robienie zdjęć 3D. Po drugie ich wyświetlacze pozwalają na wyświetlanie trójwymiarowego obrazu i to bez konieczności zakładania specjalnych okularów.

Mieliśmy już okazję zapoznać się bliżej z HTC EVO 3D oraz jego nietypowymi możliwościami. Samo urządzenie robi wrażenie choćby swoją wielkością. Ekran o przekątnej 4,3 cali idzie w parze ze sporą wagą oraz specyfikacją prawie identyczną jak u "brata" - HTC Sensation.

Zobacz również:

  • Najlepsze smartfony 5G do 2000 zł - RANKING 2021
  • NASA udostępnia interaktywną mapę statków kosmicznych

Obudowa EVO 3D skrywa ciekawą nowość, której nie uświadczymy w innych modelach HTC - to dedykowany spust migawki oraz umieszczony obok przełącznik trybu 2D i 3D. Te dwa elementy całkowicie zmieniają podejście do smartfona.

Jak się spisuje trójwymiar w nowym urządzeniu HTC? Po odpowiedź zapraszamy do artykułu: