HTC EVO 3D za kilka tygodni w Europie

Smartfon HTC EVO 3D już niedługo pojawi się w Europie. Urządzenie posiada trójwymiarowy, autostereoskopowy ekran i umożliwia nagrywanie oraz odtwarzanie filmów 3D bez okularów.

HTC EVO 3D

HTC EVO 3D

HTC EVO 3D zgodnie z zapowiedzią producenta pojawi się w Europie jeszcze w wakacje. To kolejny model po HTC Sensation, który trafia na nasz rynek po premierze w USA. EVO 3D jest bardzo nietypowym modelem, który umożliwia oglądanie obrazu 3D na wyświetlaczu bez konieczności zakładanie specjalnych okularów (tzw. autostereoskopia).

EVO 3D oferuje przede wszystkim szeroki wachlarz możliwości multimedialnych. Ekran smartfona ma aż 4,3 cale przekątnej i pracuje w rozdzielczości 960 x 540 pikseli. Z tyłu obudowy umieszczono dwa, 5-megapikselowe, aparaty cyfrowe umożliwiające robienie zdjęć i kręcenie filmów w 3D.

Trójwymiarowy smartfon HTC od lipca trafi na europejski rynek. Na razie nie wiadomo w jakiej cenie sprzedawane będzie EVO 3D.

Tajwański autostereoskopowy smartfon to drugie tego typu urządzenie na Starym Kontynencie. Pionierem okazało się LG z modelem Optimus 3D (w Polsce znanym jako Swift 3D). Po szczegóły po dodatkowe szczegóły zapraszamy do wiadomości z pcworld.pl.