HTC Evo 3D i View - cena i data premiery ujawniona

HTC ujawniło szczegóły dotyczące premiery smartfonu Evo 3D oraz tabletu Evo View. Oferujący autostereoskopowe 3D telefon i kompaktowy tablet pojawią się w sklepach jeszcze w czerwcu.

HTC Evo 3D pojawi się na rynku już pod koniec czerwca

HTC Evo 3D pojawi się na rynku już pod koniec czerwca

Polecamy:

Zobacz też:

HTC Evo 3D ma być jedną z najgorętszych premier wśród tegorocznych smartfonów. Szerzej na jego temat pisaliśmy w wiadomości HTC Evo 3D zawita do Europy. Wtedy nie znana była data premiery. Spekulowano jedynie, że smartfon pojawi się w lecie.

Wczorajszym popołudniem HTC zaskoczyło wszystkich wyczekujących na Evo 3D ogłaszając, że smartfon pojawi się jeszcze w czerwcu, a dokładniej 24 czerwca. Niestety na razie jest to premiera wyłącznie na rynek USA jednak bardzo prawdopodobnym jest, że urządzenie pojawi się niedługo także w Europie. Cena HTC Evo 3D przy podpisaniu umowy z amerykańskim operatorem Sprint ma wynieść 199 dolarów.

HTC ogłosiło także, że w tego samego dnia do operatora trafi tablet Evo View 4G. 7-calowe urządzenie ma kosztować 399 dolarów w sieci Sprint.

Evo 3D to pierwszy smartfon HTC z autostereoskopowym wyświetlaczem, dzięki któremu można oglądać obraz 3D bez korzystania ze specjalnych okularów. Urządzenie wyposażono w 4,3-calowy ekran pojemnościowy i dwurdzeniowy procesor taktowany aż na 1,2GHz. Evo 3D posiada dwie umieszczone obok siebie kamerki (każda po 5 megapikseli) i umożliwia nagrywanie obrazu 3D (technologia stereoskopowa) w jakości 720p oraz zwykłych filmów w jakości Full HD (1080p).