HTC Hero z Androidem w Polsce

HTC Corporation wprowadziła do sprzedaży w Polsce smartfon HTC Hero z platformą Android i nowym interfejsem HTC Sense. Urządzenie jest dostępne u operatora PLAY oraz w salonach Komputronik, EURO RTV AGD, ElectroWorld i Vobis. Sugerowana cena HTC Hero to 2300 złotych.

HTC Hero z nowym interfejsem użytkownika, Sense

HTC Hero z nowym interfejsem użytkownika, Sense

HTC Hero to już trzeci, po Dream oraz Magic, smartfon pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Urządzenie oferuje przede wszystkim nowy interfejs Sense posiadający aż 42 wirtualnych pulpitów, których zawartość można dowolnie konfigurować.

HTC Hero - galeria zdjęć

HTC Hero wyposażony jest w 3,2-calowy dotykowy ekran o rozdzielczości 320 x 480 pikseli, 5-megapikselowy aparat fotograficzny, slot na karty microSD. Dysponuje modułem GPS i cyfrowym kompasem, obsługuje sieci WCDMA/GSM. Wyświetlacz pokryty jest specjalną powłoką, dzięki której nie pozostają na nim ślady odcisków palców. Urządzenie pracuje w oparciu o procesor Qualcomm MSM7200A 528 MHz, korzysta z 288 MB RAM-u i oferuje z 512 MB pamięci flash. Obsługuje interfejs Wi-Fi w standardzie WiFi 802.11b/g oraz Bluetooth 2.0 z EDR + A2DP. Hero to także pierwszy smartfon z pełną obsługą Flasha 10.

Wytrzymałość zastosowanego w Hero akumulatora (deklarowana przez producenta) to: 420 minut rozmów (WCDMA) lub 470 min. w sieci GSM. Czas czuwania wynosi odpowiednio 750 i 440 godzin.

Zobacz wideoprezentację smartfona:

Wideoprezentacja smartfona

Więcej informacji: HTC


Zobacz również