HTC Hima o nazwie kodowej HTC One M9 wycieka na zdjęciach

HTC One M8 zaprezentowany został blisko rok temu. Najprawdopodobniej już w trakcie targów MWC 2015 w Barcelonie pojawi się jego następca, czyli HTC One M9. Urządzenie może też trafić do klientów pod nazwą HTC Hima. Do sieci przedostały się zdjęcia prezentujące to, jak ma wyglądać nowy telefon tajwańskiego producenta.

O nowym telefonie HTC wiemy już całkiem sporo dzięki przeciekom, które pojawiają się w przeciągu ostatnich tygodni w sieci. Smartfon co prawda nie zadebiutował na początku roku jak zapowiadały niektóre z nich, a bardziej prawdopodobnym terminem premiery telefonu jest luty albo marzec. Razem z HTC One M9, który funkcjonuje w plotkach też jako HTC Hima, ma pojawić się też pierwszy smartwatch w ofercie firmy.

HTC Hima o nazwie kodowej HTC One M9 wycieka na zdjęciach

HTC One M8 doczeka się w tym roku następcy

W internecie krążą już fotografie, które przedstawiają nowe urządzenie. Pod względem designu będzie ono dość zbliżone do poprzednika, ale na zdjęciach można dopatrzyć się pewnej istotnej zmiany. Przycisk blokady przeniesiony zostanie wreszcie z góry na boczną krawędź. Takie rozwiązanie stosują niemal wszyscy konkurenci firmy produkujący sprzęty mobilne z systemem Android.

Ze zdjęciami przedstawiającymi rzekomo telefon HTC Hima można zapoznać się w serwisie Phandroid. Trzeba oczywiście pamiętać, że nieoficjalne fotografie nie muszą przedstawiać produktu, który trafi do sprzedaży. Taki telefon może równie dobrze być jednym z prototypów, a nawet fotografia może być całkowicie fałszywa i nie mieć nic wspólnego z faktycznymi prototypami od HTC. Na oficjalne informacje musimy jeszcze chwilę poczekać.

źródło: phandroid.com