HTC One (M8) Google Play Edition dostępny. Kosztuje 50 USD więcej. HTC One GPe przeceniony

Firma HTC rozpoczęła sprzedaż smartfona HTC One (M8) Google Play Edition. Towarzyszy temu obniżka o 100 USD ceny modelu HTC One Google Play Edition.

Firma HTC zaprezentowała swój nowy flagowy smartfon, model One (M8). Urządzenie to wyposażone zostało w ekran o przekątnej pięciu cali i rozdzielczości 1080p, natomiast w jego środku znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 801 o taktowaniu 2,3 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. O ile jednak możliwości tego gadżetu znane były już wcześniej, o tyle tajwański producent zaskoczył nas udostępnieniem w internetowym sklepie Google następny HTC One w wersji Google Play Edition.

Urządzenie to przeznaczone jest dla osób, które chcą mieć do dyspozycji czystego Androida pozbawionego wszelkich często niepotrzebnych i obciążających system nakładek. W tym przypadku będzie to Android w wersji 4.4.2 KitKat, któremu dodatkowo towarzyszy odblokowany bootloader.

Zobacz również:

  • Smartfony 5G do 2000 zł - RANKING 2021

HTC One (M8) Google Play Edition kosztuje 700 USD, czyli o 50 USD więcej od "zwykłej" wersji.

A może HTC One Google Play Edition?

Jeżeli uznacie jednak, że 700 USD to za dużo, może zdecydujecie się na model HTC One Google Play Edition? Został przeceniony o 100 USD, czyli kosztuje obecnie 500 USD.