HTC One (M8) mini pojawi się w maju

Zgodnie z najnowszymi "sieciowymi" doniesieniami firma HTC już w maju wprowadzi do sprzedaży smartfon HTC One (M8) mini.

25 marca firma HTC przedstawiła oficjalnie swój najnowszy flagowy smartfon, model One (M8). Serwis 3g.co.uk opierając się na informacjach pozyskanych od jednego z brytyjskich sprzedawców twierdzi jednak, że tajwański producent pracuje już nad wersją mini tego urządzenia. Wydaje się, że można wierzyć tym doniesieniom, ponieważ ich źródło już wcześniej udowodniło swoją wiarygodność przy okazji doniesień na temat smartfona Xperia E1.

HTC One (M8) mini - czego możemy oczekiwać?

Wersja mini, podobnie jak HTC One (M8), ma podobno dysponować obudową unibody wykonaną w 90% z aluminium. Ponadto zaoferuje wyświetlacz o przekątnej wynoszącej 4,5 cala. Niestety wspomniane źródło nic nie wie na temat jego rozdzielczości, lecz najbardziej prawdopodobna jest tutaj rozdzielczość 720p. Dodatkowo dowiadujemy się, że urządzenie:

- zostanie wyposażone w aparat z technologią UltraPixel (w przypadku "pełnowymiarowego" HTC One (M8) mamy jeszcze dodatkowy aparat odpowiadający za rejestrację głębi)

- trafi do sprzedaży w maju