HTC One M8 z Windows Phone 8.1 na zdjęciu prasowym

Firma HTC zamierza wprowadzić do oferty "okienkową" wersję smartfona One M8. To już pewne.

Tajwańska firma HTC w ostatnich latach nie radzi sobie najlepiej. Na szczęście jej ostatni flagowy smartfon, model One M8, został bardzo dobrze przyjęty przez rynek, natomiast konto uzupełniły pieniądze pozyskane ze sprzedaży firmy Beats Audio.

Jak sugerowały niedawne spekulacje, HTC zamierza ponownie powalczyć o słabo jeszcze rozwinięty rynek smarfonów pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone. W jaki sposób? Szykując się do premiery smartfona One W8 korzystającego z Windows Phone 8.1. W zasadzie poza systemem urządzenie to podobno nie różniłoby się od modelu One M8.

Zobacz również:

  • Smartfony 5G do 2000 zł - RANKING 2021
  • Apple Watch Series 7 - poznaj nowości w tegorocznym smartwatchu Apple!

Zdjęcie prasowe

Nieco później firma HTC zapowiedziała, że 19 sierpnia w Nowym Jorku przeprowadzi konferencję prasową, podczas której, jak się oczekuje, zaprezentuje wspomniane "okienkowe" urządzenie. Czy ono jednak faktycznie istnieje? Dzisiaj wydaje się, że możemy być tego pewni. Na jednym z serwerów sieci Verizon pojawiło się bowiem poniższe zdjęcie:

HTC One M8 z Windows Phone 8.1 na zdjęciu prasowym

HTC One M8 w wersji z Windows Phone 8.1

Przyglądając się widniejącemu na nim smartfonowi można zauważyć, że poza nieco niżej umieszczonym głośnikiem pod wyświetlaczem niczym nie różni się on od modelu One M8.