HTC One M8 z dwoma systemami operacyjnymi jednocześnie

HTC nie przestaje zaskakiwać. Okazuje się, że topowy smartfon w wersji z systemem Windows Phone 8.1 nie jest jedyną niespodzianką, jaką może szykować tajwański producent. Niewykluczone, że posiadacze smartfona HTC One M8 będą mogli niedługo wybrać, jakiego systemu operacyjnego będą chcieli używać.

Nowy smartfony HTC, czyli One M8 to bardzo dobre urządzenie, które zostało ciepło przyjęte przez użytkowników i recenzentów z całego świata. Tajwańska firma widzi potencjał w marce One. Niedługo po wiosennej premierze topowego modelu pojawił się telefon HTC One Mini 2, który nawiązuje wzornictwem do starszego i większego brata. Niewykluczone też, że do sprzedaży trafi niedługo HTC One Max 2, który również będzie czerpał wiele od sztandarowego telefonu HTC.

Wygląda też na to, że tajwańska firma szykuje również niespodziankę dla fanów oprogramowania Microsoftu. HTC One M8 pojawił się w sprzedaży z systemem Google Android, ale dużo wskazuje na to, że pojawić się może to samo urządzenie pracujące pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1. Jak donosi UpLeaks, bootloader w HTC One M8 jest przygotowany na to, by uruchomić oba systemy operacyjne.

Zobacz również:

  • Smartfony 5G do 2000 zł - RANKING 2021
  • Apple Watch zmierzy ciśnienie krwi? Wkrótce to będzie możliwe!
HTC One M8 z dwoma systemami operacyjnymi jednocześnie

Jeśli tak się stanie, a dodatkowo użytkownicy obecnych na rynku smartfonów HTC One M8 zyskają możliwość instalacji systemu Windows Phone 8.1 z możliwością przełączania się między nimi, historia zatoczy koło. Jeden z najbardziej znanych telefonów tajwańskiego producenta, czyli model HTC HD2, bez problemu radził sobie dzięki społeczności deweloperów z obsługą obu systemów operacyjnych jednocześnie.

źródło: upleaks