HTC One M9 "Hima" na nowych zdjęciach

Do sieci trafiło już wiele fotografii przedstawiających rzekomo nadchodzący smartfon firmy HTC. Wedle ostatnich doniesień są to tylko prototypy, a HTC ma nas zaskoczyć podczas oficjalnej prezentacji. Możliwe jednak, że firmie niespodziankę popsuł nie kto inny, jak Evan Blass prowadzący profil @evleaks na Twitterze.

Nowy HTC One M9 funkcjonujący w przeciekach pod kryptonimem Hima ma zostać zaprezentowany podczas targów MWC 2015 w Barcelonie. Możliwe, że urządzenie zadebiutuje równocześnie z pierwszym smartwatchem w ofercie tajwańskiego producenta.

W internecie krąży już wiele zdjęć, które mają przedstawiać nowy smartfon HTC. Okazuje się jednak, że najpewniej przedstawiają one wyłącznie prototypy, które nigdy nie wejdą do produkcji. W HTC wygląd nowego topowego telefonu to obecnie bardzo pilnie strzeżony sekret.

Zobacz również:

  • iPhone SE 3/2022 - data premiery, cena, specyfikacja techniczna (25.10.2021)
  • Smartfony 5G do 2000 zł - RANKING 2021

Dzisiaj pojawiło się jednak nowe zdjęcie rzekomo przedstawiające HTC One M9 o nazwie kodowej Hima, którego wiarygodność jest znacznie większa ze względu na miejsce, gdzie zostało opublikowane. Wrzucił je na swój profil o nazwie @evleaks nie kto inny, jak Evan Blass.

HTC One M9 "Hima" na nowych zdjęciach

źródło: @evleaks https://twitter.com/evleaks/status/560425983476789248

Osoba prowadząca profil @evleaks w przeszłości popsuła szyki wielu firmom ze świata nowych technologii prezentując na swoim profilu informacje o specyfikacji i zdjęcia niezaprezentowanych jeszcze smartfonów. Wielokrotnie te przecieki znajdowały potwierdzenie w rzeczywistości i często dotyczyły produktów marki HTC.

Evan Blass zawiesił działalność profilu @evleaks, a po dłuższym czasie nieaktywności pojawiło się zdjęcie prezentujące właśnie telefon, którym ma być HTC One M9. Oczywiście do dnia premiery nie będziemy mieć pewności, że to zdjęcie faktycznie prezentuje smartfon HTC o kryptonimie Hima. Musimy poczekać cierpliwie do marca.