HTC One M9: znamy datę premiery

Wydaje się, że mamy już pewność, iż premiera smartfona HTC One M9 będzie miała miejsce tuż przed konferencją MWC w Barcelonie.

Obecnie wiemy już, że Samsung zamierza zaprezentować smartfon Galaxy S6 podczas zaplanowanej na 1 marca konferencji Unpacked. W przypadku jego rodzimego konkurenta, firmy LG, ostatnie spekulacje mówią o premierze modelu G4 zaplanowanej ponoć na kwiecień.

Dzisiaj mamy, oprócz modelu Galaxy S6, kolejnego "marcowego pewniaka". Jest nim następny flagowy smartfon tajwańskiej firmy HTC, która na Twitterze zamieściła następującą graficzną zapowiedź:

HTC One M9: znamy datę premiery

Zapowiedź premiery HTC One M9

Jak widać, w dalszym ciągu nie mamy informacji na temat oznaczenia urządzenia, które zostanie, podobnie jak Galaxy S6, zaprezentowane tuż przed rozpoczęciem targów MWC w Barcelonie. Warto też przypomnieć, że zaproszenia HTC na MWC rozesłane zostały już kilka tygodni temu, lecz nie zawierały żadnych informacji na temat tego, czego możemy się spodziewać.

HTC One M9 domniemana specyfikacja

HTC One M9 (przyjmijmy, że tak będzie się nazywał następny flagowiec HTC), jak wynika z dotychczasowych spekulacji, powinien zaoferować:

- 5-calowy wyświetlacz 1080p

- 64-bitowy układ Qualcomm Snapdragon 810

- 3 GB RAM

- aparat 20,7 MP

- aparat 4 MP UltraPixel

- LTE 6

- Bluetooth 4.1

- microSD