HTC One S z Ice Cream Sandwich i Sense 4, nasza wideorecenzja

O HTC One S i interfejsie Sense 4 już w przeciągu ostatniego tygodnia pisaliśmy. Zaprezentowany pod koniec lutego w Barcelonie już znalazł się w naszych rękach. Oprócz opisu nowych funkcji i naszych wrażeń oraz galerii zdjęć wykonanych za pomocą tego telefonu prezentujemy Wam dziś jego wideorecenzję.


Ekran główny w nowym HTC Sense

Ekran główny w nowym HTC Sense

Nowa linia HTC One

HTC One S to jeden z modeli z najnowszej linii telefonów HTC. Posiada on ekran Super Amoled o przekątnej 4.3 cala i rozdzielczości qHD 960 na 540 pikseli o bardzo dobrych kątach widzenia. Sam telefon jest bardzo cienki, a jego obudowa została wykonana ze specjalnie obrobionego aluminium, dzięki czemu zachował zaskakująco niską wagę. W przeciwieństwie do najwyższego modelu z tej serii, HTC One X, wyposażony jest w dwurdzeniowy, nie czterordzeniowy procesor. Na naszej stronie możecie przeczytać o naszych pierwszych wrażeniach z użytkowania HTC One S, a jego szerszy test, w tym wydajności na tle innych urządzeń, znajduje się w witrynie PCWorld.

Nakładka HTC Sense 4

Nowe telefony pracują pod kontrolą Androida w jego najnowszej inkarnacji. Jest to wersja 4.0 Ice Cream Sandwich. Tajwański producent dostosował do niej swoją flagową nakładkę wizualną HTC Sense przygotowując jej czwartą odsłonę. Na końcu wczorajszego artykułu o nowościach w tej nakładce znajdują się linki do galerii screenshotów, zdjęć wykonanych wbudowanym aparatem i kilka filmów.

Wideorecenzja

Screenshoty nie są w stanie do końca oddać tego, jak działa system i co się w nim zmieniło. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wideorecenzją. Prezentujemy najważniejsze elementy nowego interfejsu - między innymi ekran blokady, główny pulpit, pasek powiadomień i przeglądarkę internetową. Nie zabrakło też prezentacji szybkości działania aparatu i kamery.