HTC Salsa, recenzja. Telefon Facebooka, społeczności ponad wszystko

Smartfon HTC Salsa, tak jak model ChaCha przeszły w Polsce bez większego echa. Są to smartfony oparte na systemie Androida i nakładce Sense produkcji HTC. Wyróżnia jest natomiast dedykowany przycisk... służący aktywnościom związanym z największym portalem społecznościowym świata


Wszędzie Facebook

“Smartfony Facebooka" pojawiły się na rynku dość dawno temu, ale warto je przypomnieć ze względu na niedawny debiut portalu Marka Zuckerberga na giełdzie. Nadal można je znaleźć na portalach aukcyjnych. Staramy się odpowiedzieć, czy są to smartfony warte uwagi, czy może lepiej kupić zwykły model, bez specjalnego przycisku.

Dwa modele

Powstały do tej pory dwa smartfony produkcji HTC, w których znaleźć można dedykowany przycisk “F". Jednym z nich jest ChaCha, który przypomina kształtem terminale BlackBerry oraz smartfony Nokii, takie jak N71 lub N72. Posiada on poziomo odwrócony ekran oraz pełną klawiaturę qwerty umieszczoną pod ekranem, i poczytacie o nim w serwisie PC World. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą recenzją HTC Salsa - to smartfon z przyciskiem Facebooka, ale o tradycyjnej budowie, bez fizycznej klawiatury. Artykuł znajdziecie na naszej witrynie AndroidLife (kliknij obrazek poniżej)

Zobacz również:

  • Jaki smartfon 5G kupić? Najlepsze smartfony z dostępem do sieci 5G [RANKING 2022]

HTC Salsa, recenzja. Telefon Facebooka, społeczności ponad wszystko

Przeczytaj recenzję AndroidLife!