HTML 2 w iShell 2.2

Tribeworks wydała iShell 2.2, najnowszą wersję narzędzia do tworzenia odtwarzaczy multimedialnych, które obsługuje język HTML 2.

iShell 2.2 proponowane przez firmę Tribeworks to narzędzie do tworzenia multimedialnych odtwarzaczy, które w najnowsszej wersji oferuje obsługę standardu HTML 2, usprawniony machanizm 'smart caching' oraz rozszerzoną funkcjonalność bazy danych zintegrowanej z iShell. Według rzecznika prasowego Tribeworks Jona Warda, iShell 2.2 zapewnia także obsługę najnowszej wersji QuickTime 5.

iShell to stworzony dla technologii QuickTime zestaw narzędzi, który pozwala tworzyć modyfikowalne odtwarzacze 'odpalane' z witryn WWW, a wersja 2.2 oferuje dodatkowo możliwość tworzenia odtwarzaczy obsługujących media strumieniowe, które mogą współpracować zarówno z systemami Mac OS jak i Windows/NT. Odtwarzacze stworzone w iShell 2 mogą mieć dowolny kształt, być np. podziurawione oraz mogą pojawiać się i grać w tle albo na 'pierwszym planie' pulpitu. iShell 2.2 wymaga do sprawnego działania komputera PowerMac, Mac OS 8.6 lub późniejszego, 32MB dostępnej pamięci RAM, minimum 10MB miejsca na dysku i zainstalowanego QuickTime 4 albo nowszego. Narzędzie jest dostępne do darmowego pobrania ze strony producenta.

www.tribeworks.com


Zobacz również