HTML Creator 2.5 i jego asystenci

HTML Creator to prosty program dla makowych projektantów stron internetowych wykorzystujący do budowy witryny ponad 40 asystentów.

HTML Creator 2.5 to prosty w użyciu program do tworzenia stron WWW wykorzystujący ponad 40 asystentów pomagających konstruować witryny internetowe.

Najnowsza wersja programu została zaopatrzona w skróty klawiaturowe, dodatkowe menu szybkiego wprowadzania styli do dokumentu HTML i wygodny pasek narzędzi.

Poza tym HTML Creator 2.5 obsługuje pliki systemu Windows i Unix: wystarczy skorzystać z opcji 'Open Special' czy 'Save Special', aby móc pracować z dokumentami stworzonymi na innych platformach sprzętowych. Wśród dodatkowych asystentów, które pojawiły się w wersji 2.5 występuje opcja Blackface Extra służąca do tworzenia dokumentów przeznaczonych dla WebTV.

Oprócz tego rozwinięte i ulepszone zostały narzędzia do edycji: wprowadzić podział wersów (Line Break) można teraz za pomocą klawisza 'option', a pozostałe kombinacje klawiszy zostały także uaktualnione i są wygodniejsze w użyciu.

Wersję shareware HTML Creatora 2.5 można pobrać z witryny: homepage.mac.com/aramk/htmlcreator.html


Zobacz również