HTML z filiżanki

CoffeeCup HTML Editor 9.0, najnowsza wersja popularnego programu do edycji kodu HTML, została rozszerzona m.in. o obsługę flashowych animacji.

CoffeeCup HTML Editor 9.0 to najnowsza wersja bardzo dobrego i popularnego (producent informuje o 2 mln użytkowników) programu do edycji plików w formatach: HTML, SHTML, CGI, PL, JS oraz CSS. Aplikacja obsługuje takie standardy, jak DHTML, XML, ASP, PHP oraz XHTML. Umożliwia projektowanie ramek, fontów oraz optymalizację kodu HTML. Oferuje kurs projektowania witryn internetowych oraz - nowość w obecnej wersji - kreator stron WWW dla początkujących.

Nowością w CoffeeCup HTML Editor 9.0 jest również kreator Flash Effects, umożliwiający obsługę flashowych animacji i zgodność z Windows XP. Edytor rozszerzono o funkcję szybkiego dostępu do pozostałych aplikacji firmy CoffeeCup. W istotny sposób zmienił się także sposób dystrybucji programu. Z wersji shareware usunięto ograniczenie czasowe, natomiast nie pojawią się w niej niektóre funkcje, np. chat pomocy technicznej, dostępny z poziomu edytora. Za pełną wersję CoffeeCup HTML Editor 9.0 należy zapłacić 49 USD, a w bezpłatną kopię shareware można zaopatrzyć się w naszym serwisie FTP.

Plik do pobrania (ok. 10 MB): http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0176.html