HWiNFO32 3.41.570 - co w komputerze piszczy

Każde urządzenie umieszczone w komputerze charakteryzuje się mnóstwem parametrów. Nie odczytasz ich z obudowy peceta. Aby poznać wszystkie tajemnice komputerowych peryferiów zainstaluj HWiNFO.

HWiNFO32 3.41.570 - co w komputerze piszczy

HWiNFO32 3.41.570

HWiNFO to rozbudowane narzędzie diagnostyczne do testowania sprzętu komputerowego. Podstawową rola aplikacji jest podanie użytkownikowi wszystkich informacji dotyczących zainstalowanego w pececie oprzyrządowania. Baza programu zawiera informacje o najnowszych urządzeniach i obsługuje wszystkie wchodzące na rynek technologie. Za pomocą programu sprawdzisz dokładnie między innymi swój procesor, płytę główną, BIOS, zainstalowane pamięci i kartę graficzną. Wyświetlane przez HWiNFO informacje są naprawdę dokładne.

Wyniki testów prezentowane są na ekranie w czytelnej formie, z podziałem na poszczególne komponenty. Program potrafi także wygenerować raporty w formacie HTML, XML, tekstowym i CSV.

Zobacz również:

  • Najlepsze drukarki laserowe do domu i małego biura 2023. Przegląd najciekawszych modeli

HWiNFO może zostać również użyty to bieżącej kontroli pracy peceta. Wbudowane sensory zbierają dane na temat temperatury procesora, płyty głównej czy karty graficznej, podają informacje o napięciu i o szybkościach obrotowych wiatraków. Jeżeli chcesz porównać wydajność swojego komputera możesz skorzystać z benchmarków. Po zakończeniu testów aplikacja wyświetla zestawienie uwzględniające twoją i inne konfiguracje sprzętowe.

Minusem programu jest brak polskiej wersji językowej. Zaletą jest cena: aplikacja jest darmowa.

Informacje: www.hwinfo.com

Pobierz: HWiNFO 32.3.41.570


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: