Half-Life 2: Episode Two na ukończeniu

Wreszcie dobra wiadomość w sprawie Half-Life 2: Episode Two. Po kolejnych wieściach o obsuwach związanych z premierą tytułu, dowiadujemy się, że jest on już niemal gotowy. Rewelacyjne wieści podała w oficjalnym oświadczeniu prasowym sama korporacja Valve.

Valve zakomunikowało, że Half-Life 2: Episode Two jest już niemal gotowe.

Autorzy aktualnie zajmuję się składaniem poszczególnych elementów w spójną całość. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to produkt może trafić na rynek już we wrześniu bieżącego roku.

Przypomnijmy, że produkt będzie można nabyć w dwóch pakietach: The Black Box i The Orange Box. Pierwszy ukaże się w wersji na PC i zawierać będzie Half-Life 2: Episode Two, Portal oraz Team Fortress 2.

The Orange Box zostanie bardziej rozbudowany. Zestaw zadebiutuje na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360, oferując zawartość The Black Box, poszerzoną o Half-Life 2 i Half-Life 2: Episode One.

Nowości, które znajdą się w pudełkach to Half-Life 2: Episode Two (drugi odcinek trylogii Valve), Portal oraz Team Fortress 2 (nowa wersja świetnego cooperative, w wersji na maksymalnie podrasowanym silniku Source). Czekamy!