Half-Life 2 gotowy, premiera w listopadzie!

Po wielu miesiącach oczekiwań, fani Gordona Freemana doczekali się oficjalnego potwierdzenia daty premiery gry. Firma Vivendi - wydawca gry - poinformowała bowiem, że Half-Life 2 zyskał status GOLD i trafi do sklepów już za niespełna miesiąc.

Druga, obok Dooma III, najbardziej oczekiwana gra ostatnich lat wkrótce trafi wreszcie do rąk graczy. Tak, to prawda! Po wielu perypetiach Half-Life 2 doczekał się wreszcie oficjalnej daty premiery! Vivendi Universal - wydawca gry - ogłosił bowiem, że kontynuacja przygód Gordona Freemana trafi do rąk graczy niemal na całym świecie już 16 listopada 2004 roku. W tym samym dniu, co angielska wersja, pojawią się również gry w wersji francuskiej, hiszpańskiej, włoskiej, niemieckiej, chińskiej, koreańskiej, tajskiej i japońskiej.

"Half-Life 2 przerósł nasze najśmielsze oczekiwania - najwyższej jakości grafika, zapierająca dech w piersiach fizyka ruchu i znakomita grywalność sprawią, że Half Life 2 ustanowi nowe standardy dla wszystkich gier akcji." - powiedział Bruce Hack, prezes VU Games. "Half-Life 2 będzie bestsellerem, I cieszymy się ogromnie, że możemy dostarczyć graczom na całym świecie tak znakomity tytuł'- konkluduje Bruce Hack.

W drugiej odsłonie Half-Life'a ponownie wcielimy się w niepozornego naukowca Gordona Freemana, na którego barki złożono ciężar ocalenia ludzkości. Gordon trafia na ziemię opanowaną przez obcych, którzy zdążyli już niemal całkowicie wyczerpać wszelkie surowce naturalne. Nasza planeta jest spustoszona, a ludzka populacja kurczy się w zastraszającym tempie. Jedyną nadzieją ludzkości jest Gordon Freeman...

Jak będzie wyglądał Half-Life 2 możecie przekonać się, oglądając dostępne na naszym serwerze FTP filmy prezentujące fragmenty rozgrywki.

Pliki do pobrania:

Half-Life 2 Counter Strike Source Movie

Half-Life 2 & CounterStrike Movie (E3)

Half-Life 2 - Strideres movie

Half-Life 2 - Psyche movie

Half-Life 2 - Coastline movie

Half-Life 2 - zestaw filmowy