Half Life 2 - nie zagrasz bez rejestracji

Firma Valve, producent gry Half-Life 2, zdecydowała się wprowadzić dodatkowe zabezpieczenia do gry. Aby móc zgrać w trybie 'single player', każdy użytkownik będzie musiał zrejestrować się na stronie producenta.

Powtarzające się nieustannie 'wycieki' pełnych wersji pilnie strzeżonych gier do Sieci (ostatnio GTA i Halo 2 - przed rokiem wyciekł kod samego Half-Life 2), firma Valve wprowadziła dodatkowe zabezpieczenie, które uniemożliwia uruchomienie gry (nawet w trybie 'single player' i LAN bez łącza internetowego) bez wcześniejszego założenia darmowego konta na stronach producenta.

Przypomnę tylko, że po latach, Half-Life 2 doczekał się wreszcie statusu Gold i już w listopadzie trafi do rąk graczy. W drugiej odsłonie Half-Life'a ponownie wcielimy się w niepozornego naukowca Gordona Freemana, na którego barki złożono ciężar ocalenia ludzkości. Gordon trafia na ziemię opanowaną przez obcych, którzy zdążyli już niemal całkowicie wyczerpać wszelkie surowce naturalne. Nasza planeta jest spustoszona, a ludzka populacja kurczy się w zastraszającym tempie. Jedyną nadzieją ludzkości jest Gordon Freeman...


Zobacz również