Half-Life 2 - nowe screenshoty

'Half-Life 2' bliski ukończenia - programiści Valve wprowadzają ostatnie poprawki i lada dzień gra ma uzyskać status Gold. Tymczasem na łamach forum Half-Life2.net pojawiły się nowe zrzuty ekranowe z gry - do obejrzenia w naszej galerii.

Okladka z angielskiej wersji Half-Life 2

Okladka z angielskiej wersji Half-Life 2

Nowe zrzuty ekranowe udostępnił Greg Cooper - jeden z członków ekipy pracującej nad 'Half-Life'em 2', który obecnie poprawia już tylko ostatnie niedociągnięcia w grze. Wkrótce prace dobiegną końca, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że gra ukaże się zgodnie z zapowiedziami pod koniec września br.

W drugiej odsłonie 'Half-Life'a' ponownie wcielimy się w niepozornego naukowca Gordona Freemana, na którego barki złożono ciężar ocalenia ludzkości. Gordon trafia na ziemię opanowaną przez obcych, którzy zdążyli już niemal całkowicie wyczerpać wszelkie surowce naturalne. Nasza planeta jest spustoszona, a ludzka populacja kurczy się w zastraszającym tempie. Jedyną nadzieją ludzkości jest Gordon Freeman...

Jeden  z trzech nowych screnshotów z Half-Life 2  udostępniony 05.08.04 przez Grega Coopera z Valve

Jeden z trzech nowych screnshotów z Half-Life 2 udostępniony 05.08.04 przez Grega Coopera z Valve

Jak będzie wyglądał 'Half-Life 2' możecie zobaczyć, nie tylko na zrzutach ekranowych, ale również w filmach prezentujących fragmenty rozgrywki, które możecie pobrać z naszego serwera FTP. Wszystkie screenshoty znajdziecie w galerii.

Pliki do pobrania:

Half-Life 2 Counter Strike Source Movie

Half-Life 2 & CounterStrike Movie (E3)

Half-Life 2 - Strideres movie

Half-Life 2 - Psyche movie http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1819&sys=gry

Half-Life 2 - Coastline movie

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1820&sys=gry

Half-Life 2 - zestaw filmowy

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1823&sys=gry


Zobacz również