Half-Life 2 - pobierz demo gry!

Firma Valve udostępniła wreszcie grywalną wersję demonstracyjną "Half-Life'a 2". Plik z demem można już pobrać z naszego serwera FTP. Rodzimych graczy zainteresuje również informacja, że polskim wydawcą gry została firma CD Projekt, która zapowiada wydanie wersji CD i DVD gry jeszcze przed końcem roku!

Opublikowane właśnie demo "Half-Life'a 2" pozwala zakosztować rozgrywki na początkowych poziomach gry i w miejscu znanym pod nazwą Ravenholm. Aby zagrac w demo wymagane jest aktywne konto do usługi Steam. Te osoby, które nie posiadają aktywnego konta, aby zagrać będą musiały się zarejestrować.

Firma CD Projekt poinformowała dziś, iż stała się wydawcą gry Half-Life 2. Kupując grę za 129,90 zł otrzymamy tytuł wydany na wysokim poziomie (pudełko + etui), możliwość rejestracji elektronicznej i uzyskania profesjonalnej pomocy dzięki Obsłudze Technicznej dystrybutora. Tytuł wydany przez CD Projekt pojawi się w sklepach 29 grudnia w dwóch wersjach - na CD oraz na DVD. Gry dotychczasowego dystrybutora gry w naszym kraju - firmy Nicolas Games, pozostaną na półkach sklepowych, dołączą do nich tylko tytuły sygnowane logiem CD Projektu.

CD Projekt przygotował także prawdziwą gratkę dla fanów gry "Half-Life". Już teraz można złożyć zamówienia na edycję kolekcjonerską gry. W zestawie m.in. koszulka z motywami z gry, książeczka z materiałami graficznymi z gry oraz pierwsza część Half-Life w wersji Source. Ilość egzemplarzy kolekcjonerskich bardzo ograniczona. Formularz zamówienia można znaleźć na pod tym adresem.

Plik do pobrania:

Half-Life 2 Demo


Zobacz również