Half-Life: Opposing Force


Half-Life: Opposing Force
Przeskocz nad dziurą, wejdź po drabinie(10), i skocz z punktu (11) do (12). Wejdź przez drzwi, i jak tylko program skończy wczytywanie, zapisz grę, bo w tym pomieszczeniu może być gorąco.

Kiedy dojdziesz do (13) znajdziesz się naprzeciwko alien grunta. Ten dureń stoi tuż obok skrzyń z materiałami wybuchowymi. Wykorzystaj jego nieuwagę. Po chwili pojawi się kolejny alien grunt, do którego najlepiej jest strzelać z .45 (po czterech trafieniach gość powinien już nie żyć). W tym miejscu zapisz grę.

Podejdź do liny (14), na którą musisz wskoczyć, a potem rozbujać ją tak, abyś mógł przeskoczyć na linę (15). Jak tylko znajdziesz się na niej, zeskocz do punktu (16). Jest to bardzo trudne, więc nie martw się gdy przyjdzie ci spędzić nad tym trochę czasu. Zabierz znajdującą się tu amunicję, po czym udaj się do małej windy i schodów (17). W tym pokoju zabierz amunicję, energię i apteczkę. Skorzystaj również ze znajdującego się tu radia. Dowiesz się, że agenci Black Ops atakują żołnierzy marines. Gdy pójdziesz dalej, uważaj na trzy psy czające się na rampie (mogą również same złożyć ci wizytę, jeśli nie będziesz się spieszył z przejściem obok nich). Wejdź na rampę, rozwal psy, i wyjdź z tego pomieszczenia.

Half-Life: Opposing Force
Dojdziesz teraz do mapy 22, gdzie lekarz powie ci o punkcie ratunkowym, który znajduje się w sekcji Lambda. Jeśli uda ci się tam dotrzeć, być może zostaniesz uratowany. Teraz potrzebny będzie ci inżynier, aby przejść przez znajdujące się tu drzwi. Na szczęcie kręci się on w pobliżu. Szyb w punkcie (19) został zniszczony. Mimo to wejdź do niego i posłuchaj rozmowy pięciu Black Opów. Znajdują się oni na dużej otwartej przestrzeni tuż przed tobą. Wyskocz z kanału w miejscu oznaczonym (20) i rozwal ich. Musisz uważać, by nie uszkodzić stojących w pobliżu rakiet nuklearnych (21). Jeśli za bardzo je zniszczysz, wybuchną, a ty przegrasz. Kiedy już pozbędziesz się Black Opów, porozwalaj skrzynie, w których znajdziesz amunicję i apteczki. Możesz przebić się przez barykadę na drzwiach (22), ale uważaj na pułapki uruchamiane ruchem. Zniszcz je z odległości, za pomocą granatów, lub innej broni. Potem zajmij się działkiem znajdującym się za rogiem. Pogadaj z medykiem, i zabierz go do (23). Otwórz znajdujące się tam drzwi, a uleczy on rannego inżyniera.

Half-Life: Opposing Force
Zaprowadź obydwu - inżyniera i medyka do punktu (24), gdzie pierwszy z nich zajmie się drzwiami. Bądź przygotowany na wbiegnięcie do środka i rozwalenie znajdującej się tam wieżyczki. Potem zniszcz inne pułapki znajdujące się w okolicy, i przejdź na mapę23. Natkniesz się tam na jeszcze dwóch żołnierzy marines.

Tutaj musisz przestawić przełącznik (26) aby otworzyć drogę dla wózka. Przeszkadzać ci w tym będzie szóstka żeńskich reprezentantek Black Opów. Uważaj na nie, gdyż są bardzo niebezpieczne i żywotne. Jeśli w tym starciu wykorzystasz żołnierzy marines, możesz spodziewać się strat. Kiedy już poradzisz sobie ze strażniczkami, i przestawisz przełącznik, udaj się do tunelu (27).

Pokój (28) jest dobrym miejscem, by uporządkować swój oddział, oraz uzupełnić amunicję i życie. Stąd musisz udać się do punktu (29), gdzie czekają na ciebie jeszcze cztery wrogie agentki Black Opów. Gdy je rozwalisz i dotrzesz do wózka (30) - celu twojej podróży, zauważą cię jeszcze inne strażniczki znajdujące się na łodzi. Walcząc z przeciwnikami, przejdź do (31), wejdź po schodach do (32), i przełącz znajdujący się tam przełącznik, aby podnieść drugą zaporę. Wróć do (30) wsiądź do wózka i uruchom go. Przejedź obok punktu (33), strzel w przełącznik, i zmień kierunek.

Half-Life: Opposing Force
Znajdziesz się teraz na mapie 24. Nie zapomnij schylić się gdy będziesz przejeżdżał pod kablem elektrycznym, bo możesz długo tu nie zabawić. Na końcu trasy zabijesz ostatniego agenta Black Opów. Przeskocz przez wybite okno i wejdź do pokoju (35). Na zapleczu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz - amunicję, energię i apteczki. Teraz za pomocą pudła i bębna wejdź po rurze, i wczołgaj się do przewodu wentylacyjnego.

CDN...


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: