Halloween - Co zrobić, żeby noc duchów była naprawdę straszna?

Gdy wydaje wam się, że d święto Halloween najstraszniejsza jest banda dzieciaków, które będą zawracać wam głowę swoimi durnymi pomysłami przez cały wieczór to jesteście w ogromnym błędzie. Jeśli lubicie dreszczyk emocji, powinniście wiedzieć, że możecie go sobie sami zapewnić w bardzo prosty sposób. Od dawna wiadomo, że adrenalina to jedna z najbardziej uzależniających substancji na świecie. Co zrobić, żeby zapewnić sobie jej stały dopływ? Bungee to oczywiście niezły sposób, jednak, dla tych, którzy nie mają teraz możliwości skoku na bungiee polecamy coś zupełnie innego.

Przerażające gry komputerowe to jedne z najlepszych dostarczycieli emocji jakie człowiek kiedykolwiek wymyślił. Może nie najskuteczniejszy, ale za to ogólnie dostępny i relatywnie tani. Postanowiliśmy wybrać kilka najciekawszych produkcji, tylko dla najodważniejszych. Graczom o słabszych nerwach polecamy uzbroić się w dodatkowe pieluchy, albo poprzestać na jakimś porządnym menedżerze piłkarskim.

FEAR

Halloween - Co zrobić, żeby noc duchów była naprawdę straszna?
Gracz wciela się w komandosa specjalnej jednostki rządowej do walki z terroryzmem wszelkiego rodzaju. Oddział, którego jesteś członkiem otrzymuje zadanie odbicia budynku korporacji Armacham. Wszystko byłoby normalne, gdyby nie to, że po wejściu do gmachu zaczynają się dziać niewyjaśnione rzeczy.

Sprawcą całego zamieszania zdaje się być Alma - niezwykle tajemnicza mała dziewczynka, która pojawia się zawsze wtedy, kiedy nie trzeba. Gracz ani przez chwilę nie ma pewności, czy to co widzi to prawda, czy tylko halucynacje. Momentami naprawdę bardzo trudno opanować się przed zamknięciem oczu z przerażenia.

Doom 3

Halloween - Co zrobić, żeby noc duchów była naprawdę straszna?
W marsjańskiej kolonii Union Aerospace Corporation dochodzi do tajemniczego wypadku, w wyniku którego otwierają się bramy piekieł. Stację opanowują demony, a umysły pozostałych przy życiu kolonistów zostają zawładnięte przez niszczycielskie siły zła.

Graczowi jakimś cudem udaje się uniknąć tego nieszczęścia i teraz będzie musiał wybawić świat od niebezpieczeństwa jakie mu grozi. Aby to zrobić będzie oczywiście musiał dokonać masowej eksterminacji hord potworów, a wszystko to w mrocznej scenerii wymarłej bazy kosmicznej. Tylko dla największych twardzieli.