Halloween event w Animal Crossing: New Horizons

Nintendo wprowadza nową aktualizację gry Animal Crossing wprowadzi trochę mrocznego klimatu. Kiedy to będzie i czego możemy się spodziewać?

Dzisiaj Nintendo poinformowało oficjalnie o nowej, jesiennej aktualizacji New Horizon o tematyce Halloween. Wydawcy dodali kilka nowych funkcji do gry, w tym opcję hodowania dyń (które w następstwie można zbierać i przetwarzać) oraz możliwość zbierania cukierków. Przy okazji nie mogło się obyć bez nowych akcesoriów i kostiumów.

Jak wiemy, w tym roku nie jest zalecane chodzenie i zbieranie słodyczy w realnym świecie, więc w ramach alternatywy można spędzić ten dzień w Animal Crossing. Oto jak twórcy opisują, co wydarzy się 31 października:

Sąsiedzi zgromadzą się na placu, który zostanie ozdobiony szeregiem dekoracji na Halloween. Odwiedzi Cię również tajemniczy gość, Jack. Dając mu lizaki i cukierki, zdobędziesz upiorne nagrody w grze. Pamiętaj, aby zachować trochę słodyczy dla swoich sąsiadów, w przeciwnym razie możesz zostać przez nich przestraszony! Na szczęście możesz nauczyć się kilku nowych reakcji, aby właściwie wyrazić swój strach.

Nowe funkcje zostaną wprowadzone wraz z bezpłatną aktualizacją 30 września, a Ci, którzy ją pobiorą, otrzymają również prezent w postaci Ring Con od Ring Fit Adventure!

Zobacz również:

  • Jak powstały nazwy największych firm technologicznych? Czy wiesz, co oznaczają?
  • Egzorcysta powraca! To już pewne, że powstanie nowa trylogia

Zobacz również: RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition za darmo w Epic Games