Halloween - gadżety warte Twojej uwagi!

Święto Halloween zawitało do Polski dwie dekady temu, a w 2018 organizuje się mnóstwo różnego rodzaju imprez utrzymanych w klimacie duchów i zjaw. Przejrzeliśmy dla Was sklepy online i Amazon, aby zaproponować kilka wartych uwagi gadżetów.


Zęby wampira + sztuczna krew

Chcesz przestraszyć znajomych i pokazać, że prawdziwy z Ciebie krwiopijca? Oto zestaw FXSTUFF, na który składają się wampirze kły oraz cztery kapsułki ze sztuczną krwią. Kły wykonane zostały z materiałów termoplastycznych i można je łatwo nałożyć na prawdziwe siekacze. Nadają się zarówno dla pań, jak i panów. Kapsułki z krwią mogą zostać użyte w kreatywny sposób na imprezie, do zdjęć, itp.

Halloween - gadżety warte Twojej uwagi!

Wampirzy zestaw FXSTUFF mozna nabyć na Amazonie, gdzie kosztuje 9,95 Euro (czyli ok. 42 złotych). Kliknij tutaj, aby go nabyć!

Jeśli nie wiesz, jak kupować na Amazonie, mamy dla Ciebie poradnik.

Akcesoria do zdjęć na patykach Horror

Zestaw 12 oryginalnych ozdób umieszczonych na patyczkach. Dzięki tak przerażającym ozdobom można wykonać naprawdę śmieszne zdjęcie w stylu Horror lub Halloween. Każda ozdoba jest umieszczona na oddzielnym patyczku! Sprawdzi się nie tylko na Halloween, ale również na różnego rodzaju imprezach, przy większej ilości osób. Koszt to jedyne 20,70 PLN.

Halloween - gadżety warte Twojej uwagi!

Kliknij tutaj, aby kupić Akcesoria do zdjęć na patykach Horror!

Fartuch rzeźnika

Rzeźnik z piekła rodem? W taka noc - czemu nie! Wykonany ze stuprocentowej bawełny, na której odciśnięte zostały "zakrwawione ręce". Pojawienie się w nim na imprezie - i stosownym tasakiem czy nożem - z pewnością nie pozostawi nikogo obojętnym! A poza tym można go używać jak i normalnego fartucha, czyli przyda się w kuchni, przy grillu oraz w innych sytuacjach. Cena? 49,90 PLN.

Halloween - gadżety warte Twojej uwagi!

Kliknij tutaj, aby kupić Fartuch rzeźnika!

Czacha - słój z kranikiem

Czacha to słój z kranikiem, który sprawdzi się doskonale na każdej imprezie. Niepowtarzalny design bez wątpienia przyciągnie uwagę gości, a zarazem jest niezwykle praktyczna - mieści aż 8 litrów płynu, a kranik ułatwi jego rozlewanie. A gdy nie ma w niej płynu - jest po prostu wpadającą w oko ozdobą. Dzięki temu wydatek 149 złotych

Halloween - gadżety warte Twojej uwagi!

Kliknij tutaj, aby kupić Czachę!

Tatuaże ran

Poraniony zombie? Ofiara zbrodni? A może po prostu przerażający, pełen ran człowiek? Zestaw 40 tatuaży prezentuje pełną gamę ran kłutych, ciętych i szarpanych. Można przyzdobić nimi dowolne części ciała i wyglądać naprawdę upiornie. Wystarczy lekko zwilżyć tatuaż od spodu i już można go nakleić. Aby zmyć, potrzeba woda i trochę mydła. Cena? niecałe 3 Euro, czyli ok. 12 PLN.

Halloween - gadżety warte Twojej uwagi!

Kliknij tutaj, aby kupić zestaw upiornych tatuaży!

Psychopuszka

Wyobraź sobie, jakie zrobisz wrażenie na imprezie, gdy przyjdziesz na nią z puszką wbitą w czaszkę! Ten gadżet to właśnie puszka z raną, którą naklejasz na czaszkę, a dla większego efektu możesz przyozdobić ją załączoną, sztuczną krwią. Przykład zastosowania poniżej.

Halloween - gadżety warte Twojej uwagi!

"Psychopuszka" jest do nabycia na Amazonie i kosztuje 7,99 Euro, czyli około 35 złotych. Kliknij tutaj, aby ją nabyć!

Maska odcięta głowa

A gdyby tak przyjść na imprezę... bez głowy? Ta oryginalna maska to umożliwi! Pomysłowe rozwiązanie pozwala na zamianę głowy w okrwawioną szyję, a dzięki sprytnie umieszczonym na niej ranom, widzisz doskonale otoczenie. Nie da się ukryć - to niezapomniany widok.

Halloween - gadżety warte Twojej uwagi!

Maska "odcięta głowa" kosztuje 183,99 PLN. Kliknij tutaj, aby ja kupić!