Halloween w Dying Light 2 Stay Human. Nie możesz tego przegapić

W Dying Light 2 Stay Human trwa wyjątkowe wydarzenie, przygotowane przez twórców z okazji Halloween. Czego możemy się spodziewać?

Dying Light 2 Stay Human (fot. Techland)

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Techland postanowił dodać do Dying Light 2 Stay Human specjalne wydarzenie, w ramach którego możemy liczyć na szereg atrakcji. Od 25 października do 4 listopada w mieście trwa All Hallow's Eve.

Dla fanów serii będzie to nie lada gratka, ponieważ do gry wrócą klasyczne atrakcje w postaci m.in. dyniowych Przemieńców. Za ich pokonanie otrzymamy Smakołyki, które z kolei u specjalnego handlarza, nazywanego Baką Pechowcem, wymienimy na ulepszenia, które pozwolą np. na wyższy skok czy obserwację świata tylko w czerni i bieli. Będziemy mogli także wziąć udział w specjalnych, dziennych oraz tygodniowych wyzwaniach. W ich ramach otrzymamy punkty rankingowe, a wraz ze wzrostem rangi umożliwi nam to kupienie specjalnych halloweenowych masek.

Zobacz również:

  • Dying Light 2 - premiera DLC, nowości, przyszłość. Co nas czeka w Villedor?
  • Polski hit w Epic Games Store za darmo! Jak odebrać Dying Light?
  • The Sims 4: Razem Raźniej - ile kosztuje nowy dodatek do gry?
Halloween w Dying Light 2 Stay Human. Nie możesz tego przegapić

Twórcy postanowili także nieco rozweselić graczy, udostępniając za darmo od 3 do 10 listopada zestaw Dying Laught. W jego skład wchodzi m.in. kostium klauna, przerażająca broń oraz specjalna skórka na paralotnię.

Techland nie zapomniał także o nadchodzącym DLC - Bloody Ties. Każdy, kto kupi podstawową wersję gry od 26 października do 10 listopada, otrzyma całkowicie za darmo strój Rais Commando Outfit. Ważne jest to, że pojawi się on w ekwipunku dopiero po 10 listopada.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: