"Halloween" w styczniu

Na 30 stycznia firma SPI zapowiedziała premierę polskiego wydania DVD filmu Halloween: Resurrection - kolejnej części słynnego horroru.

Tym razem maniakalny morderca Michael Myers będzie czyhał na życie grupy nastolatków, którzy w telewizyjnym programie wygrali... spędzenie nocy w jego rodzinnym domu. Pewne wyobrażenie o filmie daje jedno z haseł go reklamujących: "On powrócił... po jeszcze więcej ofiar."

Rzecz dzieje się w 40 lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części cyklu, kiedy to Myers mordował rodzinę i sąsiadów - dom, w którym doszło do krwawych wydarzeń główną atrakcję Haddonfield. Grupa pewnych siebie, inteligentnych, odważnych, młodych poszukiwaczy nietypowych doznań ma spędzić w nim jedną noc. Są wyposażeni w nowoczesne miniaturowe kamery zamocowane na głowach i jednocześnie podłączone do Internetu - a wszystko po to, by mogli ich oglądać fani najnowszego modelu reality show zwanego "dangertainment". Ogólnie rzecz biorąc, jest całkiem przyjemnie - niestety, tylko do czasu, gdy pojawia się gospodarz, czyli Michael Myers...

Zobacz również:

  • Netflix - najlepsze horrory, które obejrzysz w 2023 roku [MARZEC]
  • Jaki film na Walentynki 2023? Pomysły na kinowy seans we dwoje

Nie wiadomo na razie nic o dodatkach, które znajdą się na krążku. Dystrybutor poinformował jedynie, że obraz zapisany będzie w formacie 16:9, zaś dźwięk w DD 5.1.