Halo Anniversary Edition z nowym soundtrackiem

Halo Anniversary Edition w sprzedaży pojawi się pod koniec tego roku. Jakie niespodzianki czekają na nas w tej wersji? Między innymi zupełnie odmieniony podkład muzyczny.

Microsoft oraz 343 poinformowały niedawno, że Halo Anniversary Edition zostanie wydane z nowym soundtrackiem. Tym razem muzyka zostanie nagrana przez orkiestrę Skywalker Symphony oraz zespół Chanticleer.

Nowe utwory Halo Anniversary Edition mają charakteryzować się unowocześnionym brzmieniem. Duży nacisk położono także na kunszt poszczególnych wykonawców - wszystko to skutkować ma świetną jakością, na którą czekają miliony fanów na całym świecie.

Zobacz również:

  • Legenda branży elektronicznej kończy 110 lat! Sprawdź, jak zmieniała się firma, której produkty zapewne masz w swoim domu
  • SkyShowtime - najlepsze filmy i seriale science fiction
Halo Anniversary Edition z nowym soundtrackiem

Halo Anniversary Edition będzie miało nową muzykę. Nową jakość też?

Odmieniony soundtrack wzorować się oczywiście ma pierwotnych utworach skomponowanych przez Martina O'Donnella oraz Michaela Salvatori.

Halo Anniversary Edition w sklepach pojawi się pod koniec roku, dokładnie 15 listopada. Zapraszam także do pobrania trailera Halo 4 wprost z naszego serwera.