Halo Infinite rozczarowuje na pierwszym materiale z rozgrywki

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Microsoft zaprezentował nam dzisiaj pierwszy gameplay z Halo Infinite. Największy hit Xboxa rozczarowuje.

Halo Infinite to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana przez sympatyków mark Xbox produkcja. Podczas dzisiejszego wydarzenia Xbox Games Showcase byliśmy świadkami prezentacji pierwszego materiału z rozgrywki w najnowszą odsłonę przygód Master Chiefa. Jak prezentuje się on w akcji możecie podziwiać poniżej.

Choć wszystko wygląda dobrze, to wydaje się, że w wypadku flagowego tytułu Microsoftu - "tylko dobrze". Fani serii z pewnością odnajdą w Halo Infinity mnóstwo dobrej zabawy, jednak nowa odsłona cyklu raczej nie przekona do siebie nowych graczy. Poza kosmetycznymi zmianami, rozgrywka prezentuje się tak samo jak w poprzednich częściach i w 2020 roku nie wygląda już tak atrakcyjnie jak dawniej.

Trzeba też podkreślić, że zaprezentowany dziś materiał nie prezentuje się jakoś wybitnie również pod względem technicznym. Wyraźnie widać, że produkcja ta nie wykorzystuje w pełni potencjału Xbox Series X. Polityka Microsoftu dotycząca dzielenia się tytułami na wyłączność z obecną generacją wydaje się ograniczać twórców.

Dajcie nam znać, co wy sądzicie o Halo Infinite.

Zobacz również: Dragon Age 4 - prace nad grą idą do przodu, ale premiery szybko nie będzie