Halo Infinite za 4 zł! To możliwe, sprawdź jak

Już dzisiaj oficjalnie debiutuje wychwalany w recenzjach Halo Infinite. Grę można zdobyć za 4 zł. Sprawdź, jak to zrobić.

Halo Infinite (fot. 343 Industries)

Już dziś oficjalnie debiutuje najnowszy hit 343 Industries, czyli Halo Infinite. Gra zbiera świetne oceny. Naszą recenzję możecie przeczytać tutaj. Co więcej, grę możemy zdobyć za jedyne 4 zł. Jak to możliwe?

Halo Infinite znajduje się od dnia premiery w Xbox Game Pass. Jeżeli wcześniej nie korzystałeś z usługi Microsoftu, możesz zakupić ją za 4 zł za pierwszy miesiąc. Standardowa miesięczna opłata wynosy 54,99 zł, więc jest to idealna okazja, żeby rozpocząć przygodę z Xbox Game Pass. Subskrypcję można w każdej chwili anulować.

Zobacz również:

  • Halo Infinite zdobywcą pierwszej nagrody na The Game Awards 2021!
  • Najlepsze darmowe strzelanki na PC i konsole w 2022 roku. Sprawdź, w co warto zagrać

Co więcej, za tę kwotę uzyskujemy dostęp do bogatej biblioteki gier. W ramach Xbox Game Pass możemy zagrać m.in. w takie produkcje jak Forza Horizon 5, Age of Empires 4, Microsoft Flight Simulator, Football Manager 2022 czy Serious Sam 4. Microsoft stale rozbudowuje katalog produkcji, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób jeszcze można tanio kupić Xbox Game Pass, zapraszamy do lektury naszego poradnika.

Zobacz także: Halo Infinite coop - czy gra posiada tryby kooperacji?