Handspring kończy z Visorem

Koncern zamierza zakończyć produkcję popularnych handheldów z serii Visor. Firma skupi się teraz na rozowju nowych produktów z linii Treo, będących połączeniem komputera naręcznego z telefonem komórkowym.

Handspring zakończy produkcję popularnych handheldów z serii Visor. Firma skupi się teraz na nowym produkcie - Treo - będącym połączeniem komputera naręcznego z telefonem komórkowym.

Z taśm produkcyjnych Handspringa znikną wszystkie modele handheldów z rodziny Visor, czyli zarówno starsze Visor Edge, Visor Deluxe, Visor Platinum i Visor Prism, jak i nowsze Visor Neo i Visor Pro. Jak informują przedstawiciele producenta, urządzenia z tej serii będą sprzedawane aż do wyczerpania zapasów. Potem Handspring skupi swoje wysiłki na produkcji i sprzedaży Treo.

Zobacz również:

  • iOS 16/iPadOS 16 - nowości, funkcje, data premiery, kompatybilność [23.02.2022]

Ten ostatni trafi niedługo również na rynki europejskie. Handspring podpisał bowiem niedawno umowę z europejską grupą operatórów telefonii komórkowej - mm02 (w jej skład wchodzą m.in. brytyjski BTCellnet, niemiecki Viag, holenderski Telfort oraz irlandzki Digifone). Na mocy porozumienia operatorzy ci będą oferować Treo swoim klientom.