Hannspree rozwiązuje problem kłótni o telewizor w czasie Euro 2012

Hannspree wprowadza na rynek dwa nowe modele telewizorów LED LCD. Są to SL22DMBB i SL24DMBB, które zgodnie z nazwą mają ekrany o przekątnej 22 i 24 cali. Producent mówi, że zakup jednego z tych modeli może być dobrym pomysłem przed Euro 2012, gdyż pozwoli uniknąć kłótni o telewizor.

Hannspree rozwiązuje problem kłótni o telewizor w czasie Euro 2012

Hannspree SL24DMBB

Nowe telewizory posiadają ekrany z podświetleniem LED o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Cechują się kontrastem na poziomie 3 000 000:1 (X-Contrast) / 1 000:1 (kontrast typowy), czasem reakcji 5 ms oraz jasnością na poziomie 300 cd/m2 (model SL22DMBB - 250 cd/m2). Nowe telewizory Hanspree wyposażono w złącza HDMI, Scart, Component, Composite, VGA oraz USB.

Oba modele posiadają wbudowany tuner DVB-T pozwalający na odbieranie cyfrowej telewizji naziemnej. Dysponują też funkcją odtwarzacza multimediów i nagrywarką PVR. Dzięki temu pozwalają na odtwarzanie filmów, zdjęć i muzyki z pamięci USB oraz zapisywanie na niej materiałów emitowanych w telewizji. Cena modelu SL24DMBB to 870 PLN. SL22DMBB kosztuje 797 PLN. Można je zamawiać m.in. na stronie HannspreePolska.pl.

Testy: Telewizory LCD i plazmowe

Producent mówi, że oba modele idealnie nadają się jako drugi telewizor. Arkadiusz Brzezicki z Hannspree stwierdził, że dodatkowy odbiornik w domu pomoże nam w rozwiązaniu wielu potencjalnych konfliktów domowych - na jednym TV można oglądać mecz, na drugim ulubiony serial pani domu. Trzeba przyznać, że dział marketingu Hannspree w ciekawy sposób korzysta ze zbliżającego się Euro 2012.

A jak będzie u was? Czy domowy spokój uratować może tylko drugi telewizor?